#7 Vieme, aké vianočné darčeky rozhodne nekupovať a aj prečo je dobré dať si digitálny detox

Vianočný darček

Pod stromčekom čaká na mnohých z nás poriadne prekvapenie (Zdroj: unsplash.com)

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Na začiatok tu opäť máme prehľad našej videotvorby. S kamerou sme vybehli na bratislavské vianočné trhy, kde nám ľudia prezradili, čo si o nich myslia. Skupina Billy Barman si dokázala za 10 rokoch na scéne nájsť množstvo fanúšikov. My sme sa ich pýtali ako rozumejú textom a aké sú ich obľúbené songy. Reportáž sme ti ale priniesli aj v textovej podobe, keďže sme navštívili skvelú VIP sálu, vďaka ktorej povýšiš návštevu kina na úplne novú úroveň.

Možno si v nej pozrieš aj nových Avengers. Štvrté pokračovanie dostalo názov Endgame a my sme pre teba do detailu rozobrali jeho prvý trailer. Ak patríš k nežnejšiemu pohlaviu a komiksy ťa vôbec nelákajú, prečítaj si článkoch o týchto piatich módnych kúskoch, ktoré by mala mať povinne každá žena počas zimy vo svojej skrini. Aby toho nebolo málo, máme tu pre teba aj výstrahu v podobe ôsmich prehreškov voči pleti. Ver nám, budeš ich trpko ľutovať.

Aj nás v redakcii zasiahla vianočná nálada. Azda najlepšou radou pre teba bude výber vecí, ktoré by si ako darček rozhodne nemal kupovať. Vybrali sme aj najkrajšie tohtoročné reklamy so sviatočnou tematikou, ktoré ťa rozhodne chytia za srdce. Svojím názorom prispela aj Mia, ktorá má síce Vianoce rada, no cíti, že v priebehu rokov sa stali synonymom gýču a konzumu. Jej výzvu na zmenu si môžeš prečítať tu.

Pre chronických nestíhačov tu zase máme 6 skvelých trikov, ktoré ti skrátia čas raňajších príprav na polovicu. Si po rozchode a už uvažuješ nad tetovaním? Pozri si tie najčastejšie a skús sa zamyslieť nad tým, či tvoj „originálny“ nápad nie je vlastne poriadne otrepaný. Nepustíš mobil z ruky dňom i nocou? Možno už konečne potrebuješ digitálny detox!

Na záver nemôže chýbať ani kvíz. Vieš, kedy potrebuješ zájsť k cytológovi? Ukáž nám, ako dobre vieš, čo znamenajú špecializácie doktorov. Naše kroky samozrejme viedli aj do kina, kde sme videli najlepšieho Spider-Mana v tomto tisícročí.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame