#7 Vieme, ako bude vyzerať svet o pár rokov a aj ako novým tetovaním nenaštveš rodičov

Photo by Jake Davies on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Ani tentokrát nezačneme inak, než prierezom videotvorby, ktorú nájdeš na našom YouTube kanáli. Okrem pravidelnej hip-hopovej relácie RAPTAG sme si pre teba pripravili aj report z koncertu Toma Odella, kde sme urobili rozhovor s kapelou Tolstoys. Zároveň sme vyšli aj do ulíc s pomerne jednoduchou otázkou, čo si ľudia myslia o influenceroch. Odpovede nájdeš na tejto linke.

Podarilo sa nám však vyspovedať aj známeho youtubera a cestovateľa PPPítra, ktorý nám prezradil množstvo zaujímavých informácií popri predstavovaní jeho novej knihy s príznačným názvom Kde všade som neumrel. Pozreli sme sa aj na dôležitý problém, ktorý v budúcnosti potrápi každého. Počet ľudí nezadržateľne stúpa a o pár rokov ich uživíme len vďaka týmto technologickým vychytávkam.

Pokiaľ máš chuť na niečo nové, možno ťa nakopnú dôležité životné lekcie, ktoré vyšli priamo z úst ikonického Stevea Jobsa. Ak si však pod „novým“ nepredstavuješ len vzdelávanie, tak siahni po novom tetovaní. Tieto rozhodne predýchajú aj tvoji rodičia. Okrem toho si môžeš vyskúšať dva populárne fenomény. Ich názvy sú flow a hygge a zaručujeme ti, že sa do nich zamiluješ.

Aby toho nebolo málo, naša Mia si pre teba pripravila kruté životné pravdy, ktoré by si si mal osvojiť už pred tridsiatkou. Po dlhom čase tu máme aj názorový článok. O ten sa s tebou podelila Marcela a pozrela sa na to, že ľudia robia to, čo sa od nich očakáva a nie to, čo chcú. Dávaj si teda pozor, aby si neľutoval svoj premrhaný čas. K tomu sme ešte pridali aj prierez životnej cesty populárnej a rešpektovanej speváčky Lady Gaga.

Na samotný záver samozrejme nesmie chýbať recenzia a kvíz. V kine sme boli na hudobnom Bohemian Rhapsody, z ktorého sme boli naozaj unesení. V kvíze sme sa zase pozreli na poznávacie značky okresov. Ver nám, nie je to také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame