Posily z NHL a 7 ťažkých súperov Slovenska: MS v hokeji začínajú už o chvíľu!

Slovenská vlajka medzi pukmi.

Slovensko si na MS v hokeji trúfa na postup do štvrťfinále. Zdroj: Getty Images

#Majstrovstvá sveta v hokeji sa nezadržateľne blížia. Ich čaro bude tento rok o to väčšie, že sa odohrajú v susednom Česku. Proti komu bude od 10. mája bojovať slovenská reprezentácia?

Sedem náročných súperov Slovenska

Česká republika hostila šampionát naposledy v roku 2015. Slovensko vtedy skončilo v základnej skupine až na 5. mieste a nepostúpilo do štvrťfinále. Reparát nás čaká znovu v Ostrave. Našimi súpermi budú v B-skupine postupne Nemecko, Kazachstan, USA, Poľsko, Francúzsko, Lotyšsko a Švédsko. Všetky zápasy Slovenska sú už vypredané.

A-skupina sa bude hrať v Prahe a okrem domáceho Česka sú v nej Kanada, Fínsko, Nórsko, Dánsko, Švajčiarsko, Rakúsko a Veľká Británia. Štyri najlepšie tímy z oboch skupín postúpia do vyraďovacích bojov. Kapacita arény v Prahe je cez 17-tisíc divákov, v Ostrave je to 10-tisíc návštevníkov.

Hviezdny tím s posilami z NHL

Postup zo základnej skupiny medzi najlepšiu osmičku. Práve štvrťfinále je minimálny cieľ, ktorý chcú dosiahnuť aj zverenci trénera Slovenska Craiga Ramsayho. A s tohtoročnou zostavou by sa to určite malo podariť.

Náš tím posilnia hviezdne mená. Juraj Slafkovský z Montrealu, Šimon Nemec z New Jersey, Tomáš Tatar zo Seattlu či Martin Pospíšil z Calgary. To sú hráči z NHL, ktorých tímy sa neprebojovali do play-off a majú záujem predĺžiť si sezónu. K dispozícii bude aj Peter Cehlárik, Marek Hrivík a pripojiť by sa mohli ďalšie opory.

Česko drží rekord, podarí sa ho prekonať?

Český šampionát z roku 2015 drží rekord v celkovej návštevnosti (741 690 divákov) aj priemernej návštevnosti (11 589 divákov). Uvidíme, či sa tieto štatistiky ešte podarí vylepšiť. S určitosťou však budú rovnakí maskoti Bob a Bobek. Na MS v hokeji sa kvôli politickým dôvodom opäť nepredstaví reprezentácia Ruska a Bieloruska.

Kto je najväčším favoritom?

Slovensko by chcelo na minuloročné MS v Lotyšsku a Fínsku najradšej zabudnúť, pretože nedokázalo postúpiť zo skupiny. Lotyši naopak dosiahli svoj najväčší hokejový úspech v dejinách a získali bronz. Prekvapením boli aj Nemci, ktorý vo finále nestačili na Kanadu.

V ponuke na TIPOSBET, čo sú kurzové stávky od TIPOSu, je Kanada s kurzom 3.40 najväčším favoritom na zisk titulu v Česku. Po nej nasleduje Fínsko s kurzom 4.85 a Švédsko s kurzom 5.55. Na domáce Česko je kurz 6.40 a na Slovensko až 33.00. Na triumf Slovenska v skupine si môžeš staviť s kurzom 12.60.

Využi atraktívne bonusy na TIPOSBET

Okrem hokejistov vyhráva počas majstrovstiev sveta každý rok aj množstvo fanúšikov, ktorí si stavili na svojich favoritov. Chcel by si sa medzi nich zaradiť aj ty? Zaregistruj sa na TIPOSBET a využi napríklad „registračku“ – k 1. vkladu dostaneš bonus 50 % až do výšky 20 eur. Na výber máš aj bonus „späťák“, s ktorým môžeš každý mesiac dostať za stávkovanie naspäť 350 eur. Okrem toho svoju 1. stávku po registrácii tipuješ úplne bez rizika, a to až do 50 eur.

Cez MS v hokeji bude navyše pre stávkarov od 8. mája platiť aj špeciálna ponuka. Každý hráč bude môcť získať registračný bonus až do 50 eur namiesto aktuálnych 20 eur. Ak si navyše natipuješ počas MS aspoň 4 udalosti s celkovým kurzom 10.00 a kurzom každej stávky aspoň 1.15, automaticky ti výhru na tikete navýšime až o 20 %. Tak si stav na svoj tím aj ty. 

Chcem si staviť na MS v hokeji

Tipos.
Využi zaujímavé bonusy aj ty. Zdroj: Tipos

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou TIPOS.

Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame