Zima je tu: Týchto 5 módnych kúskov by mala mať povinne každá žena vo svojej skrini

Foto: Pexels.com

V zime je dôležité, aby si sa obliekala trendovo, no zároveň teplo. Nezaobídeš sa bez teplých módnych doplnkov či huňatých búnd a kožuchov. Ak si tou správnou nákupnou maniačkou a módnou ikonou, týchto 5 vecí už vo svojom zimnom šatníku určite máš:

Kožuch

Kvalitný kožuch ti vydrží niekoľko rokov a pokiaľ si ho zaobstaráš v neutrálnych farbách, môžeš si ho obliekať stále dokola a k čomukoľvek. Skús sa zamerať na kúsky z umelej kožušiny, keďže sú oveľa lacnejšie. Nechceš predsa, aby kvôli tvojmu kožuchu trpeli nevinné zvieratá. Aktuálnym trendom sú zvieracie vzory, ktoré môžeš premietnuť aj na tomto módnom kúsku.

https://www.instagram.com/p/BrI-H_sgasW/

https://www.instagram.com/p/BrDBCu8HO7_/

Čižmy na podpätku

Nikdy nevieš, kedy ich budeš potrebovať. Možno si pomyslíš, že sa zaobídeš aj bez nich, no neverila by si, ako dokáže podpätok opticky predĺžiť nohu a tým aj tvoju postavu. Preto sa čižmy na podpätku stávajú totálnou nevyhnutnosťou v tvojom „botníku“.

Baretka

Je totálnym hitom tohto roku a obľúbila si ju nejedna známa osobnosť. Reč je o baretke, ktorá sa nosila kedysi pred rokmi a teraz je späť. Baretka sa viac hodí k elegantnejším outfitom, no neboj sa experimentovať a zladiť ju trošku viac do športovejšieho ducha. Celý tvoj outfit doslova zaklincuje a povýši na úplne iný level.

Malá kabelka cez rameno

Každá správna nákupná maniačka miluje kabelky. Máme ich v skrini hneď niekoľko – väčšie, menšie, elegantné, športové. Aby si mala kam dať všetky svoje veci počas dlhých zimných prechádzok v uliciach, postačí ti však menšia kabelka cez rameno, kde dáš naozaj len to najhlavnejšie. Stačí ju už len správne zladiť.

Rukavice

Udržia tvoje ruky v teple a zároveň pôsobia ako šik módny doplnok. Môžeš ich zladiť spolu s čiapkou či šálom v rovnakej farbe, no nemusí to byť hneď pravidlom. Kožené, bavlnené, hodvábne či s bláznivými popismi  a obrázkami. Dnes máš naozaj široký výber a tak si môžeš zaobstarať také, ktoré najviac zapadnú do tvojich módnych preferencií.

https://www.instagram.com/p/Bq4vziOHmaf/

https://www.instagram.com/p/BrId0-DlXKg/

Odporúčame