#7 Vieme, ako sa dozvieš všetko podstatné zo sveta rapu aj ako si môžeš rozšíriť svoje obzory

Photo by Austin Neill on Unsplash

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Aj tento týždeň začneme klasicky s našou videotvorbou, s ktorou sme sa poriadne rozbehli. Okrem toho, že sme ti priniesli reportáž z Majstrovstiev Slovenska v elektronických športoch, sme v rozhovore vyspovedali aj Evku Tkáčikovú, ktorá sa spolupodieľala na tvorbe Bielej noci, ktorá už niekoľko rokov patrí medzi najpopulárnejšie akcie v hlavnom meste i Košiciach.

Aby toho však nebolo málo, pustili sme sa do novej relácie o rape, ktorej sme dali príznačný názov RAPTAG. Pokiaľ teda chceš byť informovaný o všetkom, čo sa na scéne deje, rozhodne sleduj každú nedeľu náš YouTube kanál.

Okrem toho si pre teba naša redaktorka Mia pripravila nálož článkov, ktorú si rozhodne nemôžeš nechať ujsť. Vyberáme pre teba top trapasy, ktoré si urobil/a ako dieťa, no pocitu viny si sa nezbavil/a ani po rokoch. Okrem toho pre teba máme dôležitý odkaz v podobe šiestich skutočne hodnotných finančných rád, ktoré si musíš osvojiť hneď po škole.

Pokiaľ aj ty momentálne len tak bezcieľne ležíš v posteli a nevieš, čo robiť s voľným časom, máme pre teba riešenie. Podcasty sú v dnešnej dobe skvelým spôsobom, ako si môžeš rozšíriť svoje obzory a pozitívne ovplyvniť voj život. Pokiaľ však práve teraz nemáš na počúvanie čas, skús si aspoň prečítať inšpiratívny rozhovor so Slovenkou, ktorá na Instagrame rozbehla populárne Riadky života. Sledujú ju desaťtisíce ľudí a ty sa vďaka nám môžeš dozvedieť prečo.

Na záver tu pre teba máme dvojitú nálož kvízov, ktoré poriadne potrápia tvoje mozgové závity. Pokiaľ si myslíš, že geografia je tvoje druhé meno, vyskúšaj si tento náš kvíz a nezabudni sa v komentároch podeliť o svoje skóre. K tomu pridávame skôr psychologickú záležitosť, kedy si môžeš otestovať, či sa vôbec s tebou dá vydržať a aká je tvoja najotravnejšia vlastnosť. To znie dobre, no nie?

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame