#7 Vieme, čo musíš hneď teraz urobiť a aj ako vyzerá gastronomický orgazmus

Photo by Bimo Luki on Unsplash

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

September je definitívne na svojom konci a všetkých nás poriadne prefackala radikálna zmena počasia. Pokiaľ si už stihol prechladnúť, uvar si horúci čaj a prečítaj si článok o 10-tich veciach, ktoré musíš vyskúšať čo najskôr, pretože neskôr na ne nebudeš mať čas a odvahu. Pokiaľ máš priateľa či priateľku a si na istých pochybách, nezabúdaj, že týchto sedem krutých dôkazov sú jasnými signálmi, že ťa už nemiluje.

Máš rád rap a hip-hop? Potom si určite zachytil dlhotrvajúci beef na slovenskej scéne, ktorý prebieha medzi Molochom, Spiritom a ostatnými chalanmi z H16. Keďže Moloch vydal nový diss, všetko sme si ešte raz zhrnuli v tomto článku. Keď už sme pri tejto téme, vyspovedali sme rapera, ktorý ho vôbec nemal rád. Ako je to možné a čo to zmenilo si môžeš prečítať v našom rozhovore.

Na našom YouTube kanáli môžeš opäť nájsť množstvo nového videoobsahu. Konkrétne sme sa Slovákov v uliciach pýtali, čo považujú za totálnu módnu katastrofu, pričom sme natrafili aj na vlogerku Lucypug. Okrem toho sme však zavítali aj na Street Food Festival v Košiciach a po zhliadnutí nášho videa ti zaručujeme, že sa ti budú zbiehať sliny.

Pokiaľ si si aj ty zamiloval chodník korunami stromov v Bachledovej doline, určite ťa poteší informácia, že v jeho tesnej blízkosti vznikne architektonický skvost, kvôli ktorému sa tam bez váhania určite vrátiš. A pokiaľ sa chceš jednoducho len tak pokochať, pozri si fotografie nádhernej Biancy, do ktorej sa okamžite zamiluješ.

Na záver tu už tradične pre teba máme recenziu a kvíz, ktorý poriadne potrápi tvoje mozgové závity. Tentokrát sme si pre teba pripravili hlavné mestá Európy. Otestuj sa a ukáž nám, že ti nerobí žiadne problém priradiť ich k správnemu štátu. V recenzii sme sa zase pozreli na snímku Pátranie, ktorá ašpiruje na titul thrilleru roka a ty ho určite musíš vidieť.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame aj Facebooku. Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame