Cestovanie bez oblečenia: Na tejto výletnej lodi je to realitou, skúsil by si takú šialenosť?

Spoločnosť uvádza, že plavba je vhodná pre nudistov a perverzní dobrodruhovia na nej nemajú miesto (Zdroj: Freepik/diana.grytsku)

#Nuda pláže sú už klasikou, nad ktorou sa nikto nepozastaví. Svojej obľube sa tešia medzi mladšou generáciou, ale dobrodružstvu s príchuťou nahoty nepohrdnú ani tí skôr narodení. Táto plavba, ktorá sa uskutoční začiatkom budúceho roka, však nie je pre perverzných ľudí a vyhľadávačov svojich objektov. Vítaní sú len tí, ktorí majú podľa prevádzkovateľa „vhodne“ nastavené mravné hodnoty.

Špeciálna plavba

Už vo februári budúceho roku má vyplávať z PortMiami v USA špeciálna výletná loď. Jej jedinečnosť spočíva v tom, že všetci jej cestujúci odložia oblečenie. Tento typ dovolenkového oddychu určite nie je pre každého, no nadšenci nudizmu si prídu na svoje.

Spoločnosť Bare Neecessities Tour & Travel už v roku 2025 vypustí do sveta loď plnú naháčov. V minulosti organizovali špeciálne plavby, no vždy išlo o karnevalové zájazdy z Tampy. Nahá plavba bude prvá svojho druhu.

11 dní nahoty

Výlet na Big nude boat 2025 štartuje z Miami 3. februára 2025 a potrvá presne 11 dní. Ako uvádza zdroj, zastávky zahŕňajú miesta ako Great stirrup Cay, Bahamy, San Juan, Portoriko a Castries, St. Lucia a lístky budú v predaji od augusta tohto roka. Ak by si chcel zažiť nahotinky na vlastnej koži, miesto si musíš vopred riadne rezervovať.

Spoločnosť ďalej uvádza, že plavba je vhodná pre nudistov a perverzní dobrodruhovia na nej nemajú miesto. Chránia tým najmä svojich pasažierov. „Pokúšame sa zostať transparentní podľa hodnôt Americkej asociácie pre rekreáciu nahých ľudí. Nie sme swingers ani nič podobné, len ponúkame plavbu pre ľudí, ktorí na dovolenkách neradi nosia svoje oblečenie,“ uviedli pre portál Stuff.

Všetko má svoje pravidlá

Pri takomto type cestovania sú obzvlášť potrebné presne stanovené pravidlá. Ak si sa tešil na cestovanie bez batožiny, musíme ťa sklamať. Základnou podmienkou je, že v momente, ako je loď zakotvená v niektorom z prístavov, cestujúci musia siahnuť po oblečení. Kúsky zo seba môžu zložiť až vo chvíli, keď loď opustí prístav a personál oznámi, že je nahota opäť prípustnou.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Najťažší KVÍZ o postave Harryho Pottera: Neujde ti ani jeden detail?

Ďalej je oblečenie potrebné aj pri každom jedle v jedálni, na to ti však postačia pokojne aj plavky. Je však dobré, aby si mal stále po ruke uterák, na ktorý si (z hygienických dôvodov) môžeš kamkoľvek sadnúť. A to aj v prípade absolútnej nahoty. Taktiež je zakázané akékoľvek sexuálne uspokojovanie a pohlavný styk pred „divákmi“. Akékoľvek podnecovanie k sexuálnym aktivitám je tiež niečo, čo je absolútne tabu. Zabudnúť môžeš aj na vyhotovovanie fotografií a videí, ktoré by vznikli bez súhlasu dotknutých osôb.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame