#7: Vieme, kde sú skryté turistické poklady Slovenska a pomôžeme vám ich nájsť

Pexels/Stefan Stefancik

#Každý týždeň vám pod menom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok, pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Od septembra 2017 sme vás pravidelne zásobovali zaujímavými cestovateľskými tipmi od blogu Nie je túra bez Štúra. Rado si na nejaký čas dáva od písania pauzu, aby mohol navštíviť ďalšie slovenské mestá. V rámci uzatvorenia „prvej série“ sme mu poslali niekoľko otázok, aby porozprával o Slovensku, jeho plánoch i to, čo by mestá mohli robiť pre svoju propagáciu.

Keď už sme pri tom cestovaní, Kika predstavila 6 miest v našej  krajine, o ktorých ste možno ani netušili, ale mali by ste ich navštíviť. A boli sme tiež v anglickom Manchestri, meste hudby a futbalu. No našli sme tam aj iné zaujímavosti, napríklad farebnú Gay Village alebo kulinárny China Town.

Koncom minulého týždňa sa do kín dostal nový film s Dwaynom Johnsonom v hlavnej úlohe. Volá sa Besnenie a vyšla k nemu i vtipná AR aplikácia, ktorá umožňuje mutantov vsadiť do nášho prostredia. V ňom sa tiež nachádza kopec vecí, o ktorých ani netušíme, na čo slúžia. Mia vybrala 10 z nich.

Väčšina z nás túži po stálych a pevných vzťahoch. Čo však robia inak tí, ktorí chcú byť single? Aj oni vo svojom stave nachádzajú kopec východ.

Nechýbal ani pravidelný kvíz a Nikola sa opäť vrátila k tohtoročným maturitám. Zvládli by ste tú z matematiky? Otesujte sa!

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame