Prineste do vášho mesta mutantov: Skúste to s vtipnou aplikáciou nového akčného trháku

The Rock. Zdroj: New Line Cinema

#Hollywoodske trháky prichádzajú často s nápaditými spôsobmi, akými prezentujú novinky pre budúcich divákov. Snímka Besnenie, v ktorej hrá známy The Rock – Dwayne Johnson – má premiéru 12. apríla a keďže bola inšpirovaná počítačovou hrou, jej mobilná aplikácia logicky stojí za to.

Pamätáte sa ešte na úspech mobilnej hry Pokémon Go? Tak aplikácia Rampage: AR Unleashed, ktorú si môžete stiahnuť z Google Play alebo AppStore vychádza z rovnakého nápadu spájať reálny svet s virtuálnym, teda takzvanej augmented reality.

Vo vtipnej a jednoduchej aplikácii totiž môžete zasadiť niektoré zo zmutovaných zvierat aj do svojho mesta. Stačí vám na to smartfón s fotoaparátom a dávka kreativity. Musíme uznať, že sme si s ňou solídne zablbli a stálo to za to.

 

Hlavným hrdinom aplikácie je gorila George. Tú si v Besnení Davis Okoye, ktorého hrá zmieňovaný Johnson, adoptuje v mladosti. No ako to v akčných filmoch býva zvykom, niečo sa vymkne spod kontroly. V tomto prípade je to nebezpečný experiment, ktorý zmení mierneho tvora na zúrivé monštrum gigantických rozmerov. Navyše, čoskoro ho nasledujú aj iné druhy zvierat. A keďže sa film volá tak, ako sa volá, ide o skutočné Besnenie naprieč krajinou, ktoré musí Okoye zastaviť.

Prinášame ešte niekoľko výsledkov zábavy s aplikáciou Rampage: AR Unleashed:

 

Odporúčame