#7: Vieme, ako vyzerajú najlepšie kancelárie na Slovensku a tiež, že vinyly sú definitívne späť

Skylar Sahakian/Unsplash

#Každý týždeň vám prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok, pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Asi nie všetci ľudia majú mačky v obľube. Aj samotné ľudstvo sa často rozdeľuje na psíčkarov a mačičkárov (prípadne na tých, ktorí nefandia nikomu). Napriek tomu sa istá charizma mačke ubrať nedá. Pokojná povaha, občasná lenivosť, občas hyperaktivita… To všetko môžete zažiť v novom mačacom klube, ktorý otvorili v Poprade.

A možno aj vo vašej kancelárii sa sem-tam hýbe nejaké to domáce zviera. Inšpirovať sa, ako by to v takom skvelom ofise mohlo vyzerať sa môžete výsledkami ceny pre najlepšiu kanceláriu roka na Slovensku.

Keď sme pri zvláštnych trendoch, jedným z nich je návrat vinylových platní. Ten sa deje už nejaký ten piatok a zdá sa, že nejde iba o vlnu pre hipsterov a snobov.

A kde môžete nakúpiť skvelé a raritné platne? Napríklad v londýnskom Camdene, ktorým sme sa prešli v našom krátkom cestopise. Okrem Londýna sme sa vydali aj k susedom do Česka, kde sa staval zvláštny most, ktorý akosi nikam nevedie.

Máte za sebou rozchod? A ako ste ho riešili? Priniesli sme vám totiž rôzne príbehy, ktoré hovoria o tom, že zostať v kontakte s ex nie je až tak dobrý nápad. Okrem toho si Marcela posvietila na exotickú krásku, ktorú ste mohli vidieť aj v Rytmusovom klipe – Yasmine Taty.

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame