Slovenka s exotickým výzorom: Yasmine si zahrala v Rytmusovom klipe, pripomína púštny kvet

Instagram/yasmine_taty

#Je mladá, krásna a nesmierne talentovaná. Výzorom púta pozornosť všade, kde sa objaví. Aj toto boli atribúty, prečo sme sa rozhodli predstaviť vám čokoládovú Yasmine Taty.

Toto dievča sa už na prvý pohľad výrazne odlišuje od ostatných Sloveniek. Trnavčanka, ktorá zabojuje aj o titul Miss Slovensko, má našliapnuté na fantastickú kariéru. Mladučká Yasmine je šikovná tanečnica, pôvabná modelka a vášnivá cestovateľka.  Na okamih sa objavila aj vo videoklipe najslávnejšieho slovenského rapera Rytmusa v songu Povolanie syn.

Naopak, v pesničke Nech to trvá od Bystríka je hlavnou postavou klipu.

„Som typ ženy, ktorá miluje výzvy“. hovorí Yasmine na svojej stránke.  Zrejme aj to bolo dôvodom, prečo sa rozhodla skúsiť šťastie a prihlásila sa na Miss Slovensko. Jej krásna tvár, vlasy, ktoré jej závidí nejedna žena a snedá pokožka patria k atribútom na dobré umiestnenie v súťaži. Treba však spomenúť aj jej postavu, ktorú môžu ľudia obdivovať i na jej Instagrame.

„Pre svoj vzhľad sa denno-denne stretávam s rôznymi reakciami ľudí. Čím som staršia, tým menej narážam na ľudí s predsudkami. Z časti som exotická a pritom 100% Slovenka, ako každá žena, ktorá sa tu narodila a žije celý svoj život,“ hovorí Yasmine na svojej stránke. 

 

Odporúčame