Najkrajšie kancelárie na Slovensku: Dizajnové priestory, TU by chcel pracovať každý

officeroka.sk

#Snívali ste niekedy o tom, že budete pracovať v kancelárii? Vaša predstava o tom, ako by takýto pracovný priestor mal vyzerať, bola možno inšpirovaná aj tým, ako sa kancelárie zobrazujú vo filmoch. Či už ide o krásne moderné miesta pre žurnalistov, alebo veľké presklenené plochy s výhľadom na nejakú metropolu, realita býva častokrát iná.

Slováci by možno o tom, ako vyzerajú ich kancelárske priestory vedeli rozprávať až až. Väčšinou ide o fádne farby, nudné priestory, zle riešený open office, kde nemá nik súkromie a podobne. To však neplatí pre tieto firmy pôsobiace na Slovensku, ktoré sa zapojili do súťaže Office roka. Pozrite sa na tie priestory, vyzerá to naozaj super!

„CBRE OFFICE ROKA má za cieľ ukázať a vyhodnotiť najzaujímavejšie pracovné prostredie firiem na Slovensku. Chce predstaviť filozofiu, hodnoty a nové trendy v spoločnostiach, ktoré sa snažia o vytváranie inšpiratívneho, kreatívneho a zdravého pracovného prostredia“, uvádza sa na officeroka.sk.

36 finalistov sa pobilo o titul najkrajších priestorov. Súťažilo sa v kategóriách Kancelária ako DNA firmy, Zdravá kancelária, Smart kancelária a Office roka, čo je cena za najkrajšie a najatraktívnejšie pracovné prostredie firiem. Odborníci zasadli a rozhodli. Absolútnym víťazom sa stala spoločnosť IBM Slovensko (na fotografiách nižšie). Všetkých finalistov si môžete pozrieť tu.

officeroka.sk
officeroka.sk
officeroka.sk

 

 

Odporúčame