Začítaj sa do motivujúcich príbehov ľudí a inšpiruj sa: Toto sú najzaujímavejšie ROZHOVORY roku 2018

Foto: Rawpixel/Unsplash.com

#Počas posledných dvanástich mesiacov sme vďaka našim rozhovorom spoznali obrovské množstvo inšpiratívnych a zaujímavých ľudí. Aj preto patria k najvyhľadávanejšiemu obsahu na Hashtagu. Pripravili sme si tak pre teba výber 10 najčítanejších roku z 2018 a ak ti niektorý z nich unikol, rozhodne sa začítaj do ich motivujúcich riadkov.

1. We Lift Together

Inšpiratívna dvojica blogerov, ktorí cestujú po svete a pritom poctivo makajú na svojich postavách. Patris a Stanley z blogu We Lift Together nám porozprávali o ich životnej ceste.

2. Richard Karnok

Kým tento rok žije svet okolo Rytmusa jeho zápasom s Marpom, minulý rok to bol bratislavský koncert so symfonickým orchestrom. S Richardom Karnokom, ktorý hral práve v orchestri, sme sa porozprávali o tom, aký je slovenský raper profík.

3. Romana, ktorá strávila leto v USA

Niečo z iného súdka. Študentka Romana sa počas leta vybrala do Spojených štátoch a v rozhovore s Marcelou porozprával o rôznych nástrahách, ktoré na ľudí za veľkou mlákou čakajú.

4. Petra Blaščák

Na prvý pohľad extravagantná cukrárka Petra porozprávala, ako sa dostala k pečeniu, čo je pre ňu v živote dôležité a ako svet vníma jej potetované telo v spojení s tradičným remeslom.

5. Lubo z blogu Sám sebe pán

Ďalší z inšpiratívnych rozhovorov, tentoraz s Lubom, ktorý píše blog Sám sebe pán. Ten podniká cez internet, je digitálnym nomádom, ktorý sa zamiloval do Ázie a aj o tom rozpráva v tomto článku.

Ďalšie skvelé rozhovory z roku 2018:

Odporúčame