#7: Vieme ako pečie potetovaná cukrárka, aj ako sa fotia produkty do reklám

Annie Spratt/Unsplash.com

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Naša redakcia najradšej píše o ľuďoch, ktorí sa odlišujú a sú zaujímaví zároveň. Takou osobou je aj extravagantná a potetovaná cukrárka Petra, čo potvrdzuje aj v rozhovore, ktorý viedla s našou redaktorkou Miou.

Po dvoch týždňoch pokračujeme aj v seriáli o fotení, ktorý pre vás pripravuje talentovaný fotograf Denis Goga. Ako prebieha fotenie produktu a jeho následná úprava? Presne na to sa zameral v novom článku.

Je leto a tak cestujeme. A okrem zahraničia radi navštevujeme aj Slovensko. V najnovšom článku zo série Slovensko pre (ne)náročných turistov sa Kika vypravila na Hornú Nitru.

Ak sleduješ slovenský hip-hop, pravdepodobne ti neunikol konflikt medzi Molochom Vlavo a ďalšími slovenskými rapermi. Ak náhodou v mele skladieb nemáš prehľad, pripravili sme ho v tomto článku. No z kultúry sme sa nevenovali len hudbe. Pripravili sme tiež recenziu na napínavú detektívku Handrová bábika.

No a samozrejme, nechýbal ani kvíz. Ten aktuálny sa zameral na to, či dokážeš odlíšiť ovocie od zeleniny. Môže to znieť banálne, no vôbec to nie je tak jednoduché.

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame