Objavili sme najkrajšie vianočné trhy na Slovensku? Najhoršiu hymnu a mesto pre lenivcov už máme

Pixabay.com

#Vstupujeme do posledného mesiaca roku. To znamená, že magazíny začínajú vianočniet. Nie sme výnimkou, hoci sa na decembrové sviatky pozrieme trocha inak. Napríklad ako tento týždeň, keď sme vybrali päť najkrajších vianočných trhov na Slovensku. Vitajte pri výbere toho najzaujímavejšieho na stránke Hashtag.sk z uplynulých sedem dní.

Slovensko, Slováci, hymna a dokonca aj gramatika. Nosné témy tohto týždňa. V reakcii na novú, rockovú verziu slovenskej hymny od skupiny Metalinda, sme sa pozreli na ďalšie prerábky Nad Tatrou sa blýska. Niektoré vzbudili slušné kontroverzie, iné zostali nepovšimnuté. Ktorá je najhoršia alebo naopak, najlepšia, sa musíte už rozhodnúť sami.

Hymny sa nakoniec nedočkali krasojazdkyne ACT 4 Slovakia. Tie skončili na majstrovstvách sveta tretie, čo je fantastický úspech. Ak sa chcete pozrieť na to, čo všetko sa dá vymyslieť na bicykli, vychutnajte si jazdu týchto štyroch slečien z Kolárova.

V tohtotýždňovom rozhovore sme vyspovedali Táňu Lehockú, manažérku niekoľkých kapiel a promotérku, ktorá nielen do Bratislavy ťahá zaujímavé kapely, ale najmä vybavuje to, aby slovenské kapely mohli hrať vonku.

Na stránke pribudol aj ďalší turistický fotoblog od Nie je túra bez Štúra. Tentoraz nás Rado previedol cez Prešov a hovorí, že je to ideálne mesto pre lenivých turistov. Na opačnej strane republiky sme sa zase obzreli za menej typickým turizmom, respektíve za jednou z budov, ktorá priťahovala zvedavých návštevníkov a čoskoro ju zbúrajú.

Na záver nesmie chýbať pravidelný kvíz. Tento týždeň sme vás otestovali, nakoľko ovládate slovenskú gramatiku.

Odporúčame