Čo si oblečieš zajtra do školy? S týmito outfitmi ovládneš svoj feed aj školské chodby

tínedžerka v škole

Nájdi si svoj štýl do školy (Zdroj: GettyImages)

#Hoci si to nechceš pripustiť, školský rok je tu. Niekto sa možno poteší, iný zasa bude z toho otrávený. Nech už do nového školského roka vhupneš akokoľvek, nezabudni byť pri tom štýlový! Ak si nevieš rady s tým, ako vytvoriť pekný, ale zároveň pohodlný, praktický a vhodný outfit do školy, my ti poradíme.

Čo áno a čo nechať doma?

Outfity do školy nemusia byť len konzervatívne. Popusti uzdu svojej fantázie a vytváraj kreácie podľa svojej chuti. Pri výbere outfitu však dbaj na to, aby finálny look nebol cez čiaru. Ak miluješ provokatívne oblečenie, výstrihy, vysoké opätky či latexové kúsky, zamysli sa nad tým, či sú vhodné do školy – v takomto croptope v kombinácii s mini sukňou a ihličkami by ťa skôr čakala poznámka či pokarhanie.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa ArrJay (Ralf Jumpertz) (@hydrogen_isotopic)

Spomínané prvky si pokojne nechaj na party alebo voľnočasové aktivity, my im jednoznačne fandíme. Do školy ale odporúčame skôr pohodlné a ležérne outfity. Pohodlnosť by mala byť v tomto prípade na prvom mieste – v škole predsa tráviš pokojne aj viac ako sedem hodín.

Pohodlie na prvom mieste

Športovým štýlom nič nepokazíš! Jeho hlavnou výhodou je, že ti poskytne želaný komfort. Ak si zvolíš kvalitné kúsky, trafíš do čierneho. A nemusíš sa báť, že bude reč iba o teplákoch a mikine. 

Obliecť sa v športovom duchu môžeš aj s využitím riflí a basic trička. Skvelou alternatívou sú napríklad klasické modré široké rifle, biele bavlnené tričko, pohodlné tenisky a veľká mikina. Ak máš chuť na niečo z opačného farebného spektra, siahni po čiernej rifľovine v kombinácií s čiernym tričkom (pokojne aj s potlačou) a nenápadných čiernych teniskách.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa A Style Set (@astyleset)

<script>

Elegancia nadovšetko

Hovoríme o pohodlnosti a spomíname eleganciu? Áno, dá sa to! Nie každý je milovníkom športového štýlu, ak teda tvoj šatník ukrýva prevažne elegantné kúsky, máš šancu vykúzliť top outfit! Stav napríklad na biely či krémový monochróm – od hlavy po päty v jednej farbe môžeš byť veľmi šik! 

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝓢𝓬𝓱𝓸𝓸𝓵 𝓸𝓯 𝓔𝓵𝓮𝓰𝓪𝓷𝓬𝓮 (@school.of.elegance)

<script>

Tmavú rifľovinu skombinuj s obľúbenou košeľou či blúzkou, outfit doplň sakom a šperkami a môžeš vyraziť. Hlavne, aby ťa nikde nič netlačilo alebo neomínalo! Jednoduchý elegantný outfit vytvoríš aj z čiernych nohavíc a oversized svetríka, ktorý mierne zastrčíš do nohavíc. Prípadne zvoľ k čiernym nohaviciam jednofarebné tričko a outfit doplň mäkučkým kardiganom.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝓢𝓬𝓱𝓸𝓸𝓵 𝓸𝓯 𝓔𝓵𝓮𝓰𝓪𝓷𝓬𝓮 (@school.of.elegance)

<script>

Eleganciu môžeš zobrať do školy aj v sukni, avšak pozor na jej dĺžku. Ideálna je tá, ktorá ti zakryje kolená, prípadne siaha mierne nad kolená. Všetko kratšie by mohlo pôsobiť vulgárne a nevhodne pre akademickú pôdu.

Ako byť zaručene trendy?

Výhodou školských outfitov je, že ti dovolia byť každý deň niekým iným. Máš v pondelok chuť na pohodlný športový look v znamení doznievajúceho víkendu? Siahneš v stredu radšej po elegancii, lebo sa chceš cítiť ako pravá dáma? Je to povolené!

Pokojne kombinuj kúsky rôznych štýlov, farieb a strihov každý deň. Aj medzi sebou! Nezabúdaj ani na dávku farebnosti – rozveselíš si deň, pretože farby dokážu ovplyvňovať ľudské emócie. Ak ráno nemáš náladu vstať do školy, spríjemni si deň pekný outfitom!

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mrs. Sides 🍎📐 Teacher Style (@schoolinstyle)

<script>

A v neposlednom rade – nenechaj sa ovplyvniť. Si jedinečný tvor, so svojím vlastným vkusom, ktorého sa drž. Iba tak sa budeš vo svojom oblečení cítiť top a môžeš dobyť svet!

Čo je pre teba kľúčové pri výbere kúskov do školského outfitu?

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame