O projekte Schooltag

Schooltag je online platforma, kde nájdeš jednoducho spracované učivá. Tento projekt vznikol pod online magazínom Hashtag.sk a funguje od roku 2019. 

Pre koho je Schooltag? 

Náš obsah je vytvorený pre študentov stredných škôl, ktorí preberajú látky z učív ako napríklad literatúra, čitateľský denník, občianska náuka alebo anglický jazyk … 

Čo je naším výstupom? 

Prinášame ti látky spracované vo videách, podcastoch a článkoch. Čo znamená, že okrem webu nás nájdeš aj na podcastových platformách Spotify či ApplePodcasts, YouTube a sociálnych sieťach.

Ako ti pomôžeme? 

Vďaka Schooltagu sa učivo stane ľahšie pochopiteľné a vďaka našim tipom v článkoch aj rýchlo naučiteľné. Je jedno či si v autobuse, vlaku, nakupuješ v obchode alebo sa len tak poflakuješ po vonku. Stačí si len nasadiť slúchadlá a vypočuť si ktorúkoľvek časť. Učiť sa budeš tak podvedome pri ktorejkoľvek činnosti.

Chceš sa k nám pridať? 

Páči sa ti, čo robíme a chcel by si nám pomôcť s obsahom? V Schooltagu sa nájde veľa miest pre dobrovoľníkov. Pokojne nám napíš na hashtag@hashtag.sk. Informujeme ťa o aktuálnych možnostiach a ty naberieš skúsenosti do budúcnosti.