Chceš ísť študovať do sveta? Svoju vysnívanú školu v zahraničí nájdeš teraz na veľtrhu #ŠtúdiumBezHraníc

Veľtrh Štúdium bez hraníc približuje študentom možnosti bakalárskeho a magisterského štúdia na univerzitách a štúdia na stredných školách v štyroch krajinách v zahraničí.(Zdroj: gettyimages.com/ smolaw11)

#Už tretí ročník veľtrhu Štúdium bez hraníc priblíži študentom možnosti bakalárskeho a magisterského štúdia na univerzitách a štúdia na stredných školách v štyroch krajinách v zahraničí.

V pondelok, 7.novembra 2022, čaká na študentov 12 jedinečných prezentácií a webinárov, kde sa predstavia zástupcovia univerzít a stredných škôl z Holandska, Dánska, Anglicka či Švajčiarska. Okrem prezentácií dostanú záujemcovia o štúdium odpovede aj počas osobných stretnutí so zástupcami jednotlivých škôl. Celý program ako aj profily jednotlivých škôl nájdu záujemcovia na stránke veľtrhu studiumbezhranic.sk. Návštevníci tu získajú tiež bezplatnú vstupenku na veľtrh alebo sa zaregistrujú na vybrané webináre.

Predstavenia zahraničných škôl doplnia prezentácie British Council o jazykových skúškach IELTS a Fondu na podporu vzdelávania o študentských pôžičkách na Slovensku pre štúdium v zahraničí, ktoré Fond našim študentom poskytuje. Svoje zastúpenie na veľtrhu budú mať aj študentské organizácie Dasato Academy a Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu DofE, ktoré predstavia rôzne formy neformálneho vzdelávania pre stredoškolákov.

Organizátor veľtrhu, vzdelávacia agentúra Cambridge Study, študentov vedie za poznaním, skúsenosťami, lepším životom a spoločnosťou lepšou pre všetkých. Posiela ich do bezpečného a overeného prostredia a poradí im, ako si to môže dovoliť každý na základe vlastných skúseností.

Už 12 rokov sa Cambridge Study zameriava na sprostredkovanie stredoškolského a univerzitného štúdia vo Veľkej Británii, Dánsku, Holandsku, Švédsku, Fínsku, Taliansku, Nemecku či Španielsku, a ponúka tiež jazykové kurzy v zahraničí pre študentov, mladých ľudí a dospelých. Pre viac informácií môžete organizátorovi napísať na info@studiumbezhranic.sk alebo www.instagram.com/cambridgestudy.sk.

Bezplatný veľtrh Štúdium bez hraníc sa bude konať v pondelok 7. novembra 2022 od 9:30 do 18:30 v Twin City C na Mlynských Nivách 16 v Bratislave.

 


Schooltag, to sú zaujímavo spracované podcasty stredoškolských predmetov, ale aj tipy na učenie.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame