#7 Vieme, že Slováci milujú cestovanie a aj to, že byť abstinentom je dnes naozaj ťažké

Photo by Capturing the human heart. on Unsplash

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Jeseň definitívne ukázala svoju sychravú tvár, takže pokiaľ je pre teba vylihovanie v posteli s teplým čajom to pravé orechové, porovnali sme Netflix a HBO Go, aby si vedel, čo, kde a za koľko si môžeš pozrieť. Pokiaľ však máš chuť ísť do prírody, určite si pozri novú časť nášho fotoseriálu, kde sa naučíš robiť fotky ako totálny profík.

Aby toho nebolo málo, otestovali sme pre teba aj bratislavský bikesharing. Možno vďaka tomu konečne zdvihneš zadok a pôjdeš si trošku zašportovať. A možno sa ti podarí schudnúť tak, ako Petrovi. Inšpiratívny rozhovor o celom procese nájdeš po kliknutí na tento odkaz.

Rozhodli sme sa načrieť aj do tajov internetu a pripravili sme si pre teba článok o vzniku kultového meme rozrušeného muža. Okrem toho sme povyberali fotky z nášho Instagramu, ktorý je vďaka hashtagu #cestujemshashtagom poriadne plný vašimi skvelými fotkami.

Pokiaľ žiješ so svojou priateľkou a prechádzate si momentálne trošku komplikovaným obdobím, ver nám, že na tom nie si tak zle. Dôkazom je príbeh chlapca, ktorého frajerka drží tak neuveriteľne na krátko, až ti z toho bude smiešne. Smutné emócie zase nájdeš v článku o dôvodoch, pre ktoré ľudia ukončili pevné priateľstvo. Niektoré z nich ťa naozaj dostanú.

Na záver tu pre teba máme trefný názorový článok od našej Mii, ktorá sa pozrela na problémy abstinentov v spoločnosti, kde ich často vnímajú vo veľmi zlom svetle. Pokiaľ nepiješ, rozhodne sa v ňom nájdeš. Aby toho nebolo málo, tak chýbať nesmie tradičný kvíz. Na tieto otázky by mal vedieť odpovedať každý stredoškolák. Zvládneš to aj ty?

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame