#7 Vieme, ako vznikli Temné kecy a aj to, či je lepší iPhone alebo Android

pixabay.com

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Všetkých školákov momentálne poriadne prefackal začiatok školského roka, takže pokiaľ práve sedíš v autobuse do/zo školy, pusti si kvalitnú slovenskú hudbu a prečítaj si niečo o najmocnejších postavách Marvelu, ktorým by Thanos nesiahal ani po členky. Pokiaľ sa stále nevieš rozhodnúť, či máš ísť do kúpy telefónu s jabĺčkom alebo s operačným systémom Android, pripravili sme si pre teba 10 dôležitých tipov, ktoré ti rozhodne pomôžu vybrať si správne.

Minulý týždeň sme uverejnili aj dva zaujímavé príbehy. Ten prvý je vo forme rozhovoru, v ktorom sme vyspovedali chalanov z Temných kecov, zatiaľ čo v druhom sa dočítaš o mužovi, ktorý prežil holokaust a stretol niekoho, koho nečakal a to v ňom po dlhých rokoch obnovilo vieru v ľudskosť. Okrem toho sme sa však s kamerou vybrali do Trenčína a jeho okolia. Pozrieť si ho a zanechať naň názor môžeš po kliknutí na tento odkaz.

Ak hľadáš niečo, pri čom môžeš vypnúť, pripravili sme si pre teba 10 hlášok, ktoré boli dôvodom na ukončenie rande, no taktiež aj 10+ technologických výhod, ktoré nám výrazne zjednodušili život. Množstvo z nich už síce vnímaš ako samozrejmosť, no rodičia by s tebou určite nesúhlasili. Patríš k tým, ktorí radi flexia po uliciach za zvuku kvalitnej hudby? Vypočuj si 5 mladých MCs, o ktorých si ešte nepočul, no budeš ich rozhodne milovať.

Na záver ti už klasicky prinášame recenziu a kvíz. Tentokrát sme si posvietili na čiernu retro komédiu o vážnych veciach pod názvom BlacKkKlansman, ktorú určite musíš vidieť. V kvíze sme zaťali do živého, pretože sme pred výzvu postavili milovníkov piva. Tak ukáž, čo v tebe je!

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame aj Facebooku. Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame