Angličtina – Education: Chceš študovať v Británii? My ti prezradíme, aký je rozdiel medzi našim a ich školstvom

Angličtina: Education: Povieme ti, aké je to študovať v Británii

Angličtina: Education: Povieme ti, aké je to študovať v Británii. (Zdroj: Unsplash.com/Ivan Aleksic)

#Hoci sa v poslednej dobe dikutuje o potrebe vzdelania. Väčšina sa zhodne na tom, že ho k životu určite potrebuje. Nakoľko sa učíme všade a nie len v škole. Chceš ale študovať v Británii? Toto musíš určite vedieť.

Vzdelávanie v dnešnej dobe vyvoláva mnoho diskusií; niektorí ľudia tvrdia, že vzdelanie je nevyhnutné a že je potrebná správna kvalifikácia, zatiaľ čo iní hodnotia vzdelávanie a zastávajú názor, že nepotrebujete vzdelanie, aby ste boli úspešní a bohatí.

Všeobecný záver môže naznačovať, že vzdelávanie je veľmi dôležitým kľúčom k získaniu znalostí a zručností potrebných pre budúce zamestnanie a úlohy v práci alebo živote. V tomto dieli ti prestavíme rozdieli medzi našim a britským školstvo.

Čo sa z podcastu dozvieš?

  • Povieme ti, prečo je vzdelanie dôležité
  • Priblížime ti rozdiel medzi našim a britským školstvom.
  • Tiež si povieme viac o veľkom probléme, akým je šikana.

Podcast Schooltagu na rôzne predmety, z ktorých môžeš aj ty maturovať. Určite nepremeškaj ani jeden diel. Pokúsime sa prebrať všetky maturitné otázky z daných predmetov. Nájdeš nás na podcastových a streamovacích platformách ako Apple Podcasts alebo Spotify. Takisto sme celý podcast zavesili na Youtube. Viac našich noviniek môžeš sledovať aj na našom Instagrame.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame