Knižný tip pre milovníčky romantických príbehov, ktorým nechýba humor: K láske slová netreba je nenáročný romantický príbeh, ktorý ťa zabaví

K láske slová netreba je romantický príbeh od autorky Mishell Debnárovej a poteší nielen milovníkov romantiky (Zdroj: Unsplash/Alejandra Quiroz)

#Knižné tituly, v ktorých sa to hemží láskou, romantikou, humorom a tiež akciou, dnes patria nielen k najčítanejším, ale aj najvydávanejším titulom. K láske slová netreba je podareným tohtoročným príspevkom do žánru od slovenskej autorky Mishell Debnárovej.

Keď sa obyčajné dievča zaľúbi do úspešného muža

Hana je obyčajnou mladou ženou, ktorej náhoda prihrá do života do života úspešného Martina. Stane sa jeho asistentkou a ako už asi tušíš, obaja si k sebe nájdu cestu, hoci spočiatku tomu len máločo bude nasvedčovať. Obaja si totiž z minulosti nesú svojich kostlivcov, ktorí nám, ako vieme, dokážu život znepríjemniť prakticky kedykoľvek. Pokým sa však príbeh skončí, dočkáš sa aj dávky napätia a humoru a všetko sa na dobré obráti.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mishell Debnarova (@its1mishell)

Počas čítania knihy ti možno napadne nejedna argentínska telenovela. To ale vôbec nevadí. Pokiaľ sa dokážeme zabaviť na prehnaných a občas aj teatrálnych reakciách postáv z telenoviel a na situáciách, ktoré v reálnom živote nastanú len ojedinele, prečo by to nemohlo zafungovať aj v literatúre?

Kniha je písaná jednoduchým štýlom, dej ubieha priamočiaro bez zbytočných (alebo zbytočne dlhých) odbočiek. K obom hlavným postavám si čitateľ čoskoro vytvorí istú citovú väzbu, za čo môžu aj pomerne trefné a uveriteľné dialógy. Ak máš rada podobné príbehy a chceš podporiť talentovanú slovenskú autorku, mala by si si knihu K láske slová netreba zaradiť do svojej (nie nutne ružovej) knižnice.

Romantický príbeh K láske slová netreba si môžeš zakúpiť TU.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame