#7: Vieme, ako vyzerá Slovensko na hollywoodskom plátne: Je tu zima a máme fotogenické mestá

Pixabay

#Každý týždeň vám prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok, pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Je za nami február, mesiac, ktorý bol v znamení olympiády i tvrdých mrazov. Aj preto sme si zrekapitulovali, za pomoci svetových agentúr, tie najlepšie fotky z druhého mesiaca roku. Je sa na čo pozerať. To platí aj v prípade šikovnej Lenky Vodilovej, ktorá pripravuje zaujímavé handmade bytové doplnky. Aj o tom sa s ňou v rozhovore porozprávala Marcela.

Poriadnu zimu pocítil aj Rado z blogu Nie je túra bez Štúra, ktorý pre nás pravidelne píše sprievodcov slovenskými mestami. Tentoraz navštívil Banskú Bystricu a hovorí, že je to jedno z top miest našej krajiny. Keď sme pri objavovaní Slovenska, pozreli sme sa na 10 svetových filmov, ktoré sa nakrúcali u nás a ktoré najčastejšie zobrazujú krásy našich historických hradov. Objavila sa medzi nimi aj žhavá novinka Červená volavka.

S marcom k nám snáď už definitívne zavíta jar, ako sa teda pripraviť na jarnú depresiu? Marcela odporúča nasledovné tipy.  Jedným z nich je tiež relaxačná činnosť, ako je napríklad skladanie puzzle. Niečo podobné môžete objaviť aj na našom webe, akurát ide o vypĺňanie kvízov. V tom aktuálnom budete hádať, ktoré celebrity sa objavili na obrázku z ich mladosti.

Nechýba ani ďalšia pravidelná rubrika a tou je názor. Mirec sa tentoraz posťažoval, aké ťažké je byť študentom v prvých mesiacoch roka.

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame