#7: Vieme, ako vyzerá najlepší slovenský stand-up aj čo unikátne nájdeme v Bratislave

Photo: Clem Onojeghuo on Unsplash

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

August sa už pomaly, ale isto blíži do svojho záveru, no to ani zďaleka neznamená, že by sme nejako poľavovali. Boli sme sa totiž pozrieť v unikátnej bratislavskej galérii, ktorá ťa prenesie nielen do sveta ilúzie, ale ukáže ti aj nekonečno vesmíru. Okrem toho sme sa však vybrali aj na najtemnejší stand-up na slovenskej scéne a toto sú naše pocity.

Pokiaľ si chceš užiť posledné dúšky leta naozaj naplno, dvojdňový výlet na hrebeňovku cez Nízke Tatry bude pre teba to pravé orechové. Užiješ si aj výhľad z vrcholu Kráľovej hole, teda pokiaľ na ňu trafíš, niektorí Slováci s tým majú problém.

Počas túry ale skús vypnúť mobil rovnako ako Mia, pričom môžeš svetu ukázať, že bez mobilu nie si v dnešnej dobre stratený tak, ako väčšina svetovej populácie. Pokiaľ cestuješ autom a nebaví ťa len tak bezducho sledovať okolie, zahraj si niektorú z našich hier, posádka sa nudiť rozhodne nebude.

Chystáš sa ešte koncom leta na nejaký last minute zájazd? Si si istý, že potrebuješ ísť za hranice našej krajiny? Americký portál totiž všetkým odporúča navštíviť Slovensko a v našom článku si môžeš prečítať, ktoré miesta by mali turisti rozhodne navštíviť.

Okrem toho sme sa však tento týždeň pozreli aj na vznik jednej z ikonických módnych značiek, ktorú preslávila aj snímka Diabol nosí Pradu. Aká bola cesta módneho giganta na vrchol? 

Mimo toho sme si pre vás tento týždeň pripravili aj dvojitú dávku kvízov. Otestuj sa teda, či si naozajstná bežkyňa, no zároveň si prever aj svoju znalosť chemických prvkov a ukáž nám, či by si mohol bez problémov pracovať so Sheldonom Cooperom zo seriálu The Big Bang Theory.

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame