VIDEO Patrik Paulínyi ťa vezme na Faerské ostrovy: Nádherná nedotknutá príroda, v horách sa budeš cítiť ako v rozprávke

Photo by Rogério Toledo on Unsplash

#Patrik Paulínyi sa na Slovensku preslávil ako autor skvelého videa Follow Me To Slovakia. Aj keď priznáva, že sa inšpiroval fotografiami od Murada Osmanna, jeho nápad poslovenčil a dodal mu parádne grády. Výsledkom bol klip, ktorý si podmanil celú našu krajinu. Odvtedy si mohol na jeho YouTube kanáli sledovať videá nielen zo Slovenska, ale aj zo vzdialených kútov sveta.

Fotograf a cestovateľ Patrik Paulínyi: Nerozumiem prečo sa ľudia boja cestovať, sú to najlepšie investované peniaze

Tým najnovším je pokračovanie tripu na Faerských ostrovoch. „Faerské ostrovy sú pre mňa pravdepodobne najkrajším miestom našej planéty. Je to jediné miesto, ktoré je stále nedotknuté a na horách sa budete cítit ako v rozprávke. Turistika v nádhernej prírode, kde hodiny nikoho nestretnete, no pocítite aká divoká je táto krajina ležiaca uprostred Severného Atlantického oceánu je neuveriteľným zážitkom,“ hovorí Patrik.

My k tomu prikladáme ešte aj prvý diel z jeho putovania po tomto magickom mieste. Navštívil si niekedy Faerské ostrovy, prípadne máš po zhliadnutí tohto videa chuť objavovať toto miesto? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie.

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame