Slovák natočil famózne VIDEO: Žijeme v krajine pod Tatrami s množstvom krás, alebo na jednom veľkom smetisku?

Foto: Instagram/patrikpaulinyi

#Patrik Paulínyi sa na Slovensku preslávil ako autor skvelého videa Follow Me To Slovakia. Aj keď priznáva, že sa inšpiroval fotografiami od Murada Osmanna, jeho nápad poslovenčil a dodal mu parádne grády.

Keď sme s Patrikom minulý rok robili rozhovor uviedol, že zábery na toto video zbieral približne rok, za ktorý sa snažil aj s priateľkou absolvovať čo najviac výletov po Slovensku. Jeho video zaznamenalo pozitívne ohlasy medzi všetkými Slovákmi a bolo len otázka času, keď Patrik prinesie niečo nové.

Patrik ako dieťa skúšal množstvo športov, ale k srdcu mu prirástol najmä snowboarding. Práve vďaka tomuto športu bol neustále v horách, ktoré si ho získali natoľko, že si kvôli nim zadovážil prvý foťák.

Všetok voľný čas, ktorý mal, strávil práve v našich veľhorách a fotil. Postupne chcel vidieť a spoznávať svet i za našimi hranicami a za pár rokov precestoval viac ako 40 krajín. Aj keď videl množstvo krásnych miest, priznáva, že ho to stále viac a viac lákalo spoznávať Slovensko.

A tam začína jeho najnovší počin, ktorý nazval Z lásky k Slovensku: 100kg odpadu z našich lesov. Adrián, ktorý videl Paťove video ho okomentoval slovami: „Video ma dohnalo k slzám. Vidieť čo človek dokáže spraviť zo svojho rodiska je naozaj smutné…“

Začína sa nutkať otázka, či žijeme na Slovensku, krajine pod Tatrami s množstvom prírodných krás, alebo na jednom veľkom smetisku? Pozrite si Paťove video a posúďte sami.

Odporúčame