Už vieme, ktoré darčeky sú tento rok in: Dôležité sú však aj nevianočné témy

Unsplash

#Vianoce a koniec roka sa už nezadržateľne blížia. Preto je najvyšší čas rozhodnúť sa, čím obdarujeme svojich najbližších. Ak s tým máte problém, radi vám poradíme. Vitajte pri ďalšom prehľade najzaujímavejších článkov uplynulých 7 dní.

To, čo sme vyššie sľúbili aj dodržíme. Vážené dámy, pokiaľ netušíte, čím obdarovať vášho frajera, partnera či manžela, inšpirujte sa nasledovným zoznamom. A naopak, páni, ktorí zvyčajne bývajú pri nákupoch omnoho bezradnejší, nemusíte sa ničoho báť. Naša Marcela pripravila podrobný návod ako na to.

Nie všetko sa však týka Vianoc. Zo slovenských tém sme sa pozreli na ľadový chrám, ktorý aj tento rok otvárajú na Hrebienku, ale aj na zaujímavý príbeh slovenského rodáka, ktorý bojoval v americkej armáde a je súčasťou jednej z najznámejších fotografii sveta. Z trocha odľahčeného súdku sme vybrali 10 obcí našej malej krajiny, ktoré majú skutočne zábavné názvy.

V tohtotýždňovom rozhovore sme sa rozprávali so Zuzanou z Lull Loungewear, ktorá si svoju značku vymyslela, manažuje ju a tiež je módnou návrhárkou v jednej osobe. Všetko pod štítkom Made in Slovakia. Šikovný je tiež 19-ročný Daniel, ktorý je síce len v maturitnom ročníku, napriek tomu už stihol nakrútiť dva krátke filmy.

Nechýbajú ani pravidelné rubriky. V aktuálnom kvíze sme sa s nadhľadom obzreli za legendárnou súťažnou hrou Milionár, respektíve za otázkami, ktoré sa v nej objavili. V našej názorovej rubrike sme sa zase pozreli na tému internetového pirátstva a na to, že ak sa mu chceme vyhnúť, nedostávame na to príliš veľa šancí.

Prajeme vám príjemný adventný víkend a pri súhrne týždňa sa vidíme opäť o 7 dní.

Odporúčame