Nelámte si hlavu s tým, čo kúpiť žene pod stromček: Tieto darčeky ocení každá!

unsplash.com

#Do Vianoc zostáva ešte zopár týždňov, avšak situácia v obchodoch vyzerá tak, akoby mal ten najkrajší deň v roku byť už zajtra. Tlačenice, húfy zmätených ľudí a predbiehanie sa v tom, kto ukoristí ten najlepší produkt.

Vianočné nákupy nepatria pre mužov k tým najpríjemnejším situáciám a „povinnostiam“. My to dobre vieme a práve preto sme vám priniesli prehľad toho, po čom ženské srdce túži a čím určite uspejete.

1. Šperk

Ktorá žena odolá krásne blýskavému šperku? Je jedno, z akého materiálu bude zhotovený, teda pardón, bižutérii sa vyhnite. Zlato aj striebro sú klasika, ktorá z módy nikdy nevyjde. Ak máte však doma fashion maniačku, stavte na ružové zlato alebo naopak, skúste čierne. Aby ste neurobili krok vedľa, vyhnite sa prsteňu, ktorý sa skôr hodí na romantické gestá a tiež hodinkám. Tie si nechajte radšej ako darček na narodeniny. Stavte na istotu a kúpte náušnice.

unsplash.com

2. Kniha

Na prvý pohľad sa môže zdať, že knihy nie sú pre každú. Omyl. Dôležité je len vybrať jej správne zameranie. Ak vaša milá knihy nečíta, zrejme ju nezaujímajú príbehy. Ale baví ju varenie? Kúpte knihu plnú zaujímavých receptov. Rada sa líči alebo miluje módu? A čo tak príbeh Coco Chanel? Miluje šport? Výborne, ani s touto témou nemáte problém nájsť knihu. Ak však chcete zasiahnuť jej romantické srdce, darujte jej zošit v hrubej väzbe s prázdnymi stranami a povedzte jej k tomu, aby napísala vašu vlastnú knihu, plnú zážitkov a spomienok.

unsplash.com

3. Kabelka

Aj keď si myslíte, že ich už my ženy máme dosť a ich cenu vám častokrát milosrdne zamlčujeme, verte, kabeliek a topánok nemá žiadna žena nikdy dosť. Ak sa obávate toho, akú kúpiť, urobte to jednoducho. Má vaša polovička rada elegantný, ležérny či športový štýl? To je prvý krok k výberu kabelky. Ak sa stále cítite zúfalo, nechajte si poradiť od predávajúceho personálu. Jednoduchou čiernou krok vedľa nikdy neurobíte.

4. Parfém

Predajne orientované na takýto sortiment majú častokrát v predajni vystavený rebríček top 10 voňaviek pre ňu aj pre neho. Kúpte jej taký, ktorý sa páči i vám. Predstavte si, že tú vôňu budete cítiť pomerne často a to je azda najjednoduchším vodítkom k tomu, akú vybrať.

unsplash.com

5. Technologické vychytávky

Myslíme si, že práve tu sa môžete vyblázniť i vy a konečne budete v obchode, v ktorom sa aspoň trošku zorientujete.  Čo takto nový mobil, ktorým urobí parádnu spoločnú selfie? Nepotrebuje nový notebook do práce alebo do školy? Alebo lacnejšia verzia – tablet s klávesnicou? A čo tak úspešný insta-fotoaparát, ktorý jej okamžite vytlačí fotografie? Technologické vychytávky tu nie sú len pre mužov.

6. Lístky

A nie hocijaké! Dobre vieme, ako si ani len neviete predstaviť, že by ste sa mali navliecť do obleku, ktorý ste naposledy mali na stužkovej. Ženu ale neskutočne poteší, ak sa bude môcť krásne a spoločensky nahodiť a spolu pôjdete do…divadla! Dnešné divadelné predstavenia už vôbec nie sú nudné a ktovie, možno sa to zapáči i vám.

unsplash.com

7. Letenky

Cena leteniek je častokrát nižšia ako nákup v potravinách. Veď sa len pozrite na to, Rím spiatočne za 20 eur? Londýn za 50? Alebo Berlín za 9 eur? Nájsť lacné letenky nie je absolútne žiaden problém, stačí si iba vybrať. Postaráte sa tým o perfektné prekvapenie.

8. Kufor

Ak si netrúfate na kúpu letenky alebo výber vhodnej destinácie, potešte ju originálnym kufrom, ktorý bude znamenať začiatok vašich cestovateľských zážitkov. Vyberte jej ho v jej obľúbenej farbe, s potlačou alebo obrázkom.

9. Domáci maznáčik

Netúži vaša drahá po milom spoločníkovi? Čo tak dať šancu psíkovi z útulku? Práve tí sú veľmi vďační a dokážu dať mnoho lásky, ako tomu bolo v príbehu o Nore. Ak nie psík, tak čo tak rozkošný zajačik, zlatá rybka alebo korytnačka? Nezabúdajte si však túto kúpu dobre premyslieť a do tohto daru ísť len v prípade, že máte pre domáce zvieratko dostatok času a najmä priestoru.

Ak vás ani vďaka nášmu minizoznamu nič neoslovilo, tak iba zatvorte oči a predstavte si tú ženu, ktorej chcete vyčariť úsmev na tvári. Aká je? Čo má rada? Čo by ju podľa vás potešilo? Veríme, že vás vďaka tomu napadne niečo, čím určite uspejete. Stačí sa len trošku posnažiť.

Odporúčame