Pracuješ z domu? Ponuka internetu nebola nikdy priaznivejšia

Zdroj: UPC

Mnohí z nás v týchto dňoch v záujme zamedziť šíreniu koronavírusu pracujú v režime home-office. Prácou z domu tak chránime nielen seba, ale i svojich blízkych, ako aj kolegov, spolupracovníkov či zákazníkov. Aby sme mohli z domu pracovať efektívne, potrebujeme v prvom rade kvalitný internet. V tomto ohľade máme skvelú správu, pretože teraz je na jeho získanie ideálna doba. Ponuka internetového pripojenia nebola nikdy priaznivejšia.

Neobmedzené a rýchle pripojenie

Čo teda potrebujeme, aby sme mali kvalitné pripojenie aj pri home-office práci? Samozrejme, prioritne je to rýchly a stabilný internet za cenu, ktorá nebude predstavovať zásadný zásah do rozpočtu. Pripojenie musí byť neobmedzené, bez nutnosti obávať sa a sledovať, aký objem dát sme už minuli.

Si napríklad profesionálnym fotografom, alebo máš na starosti firemnú grafiku, prípadne je tvojou agendou tvorba videí? V takomto prípade je pre teba pripojenie s prenosovou kapacitu až 250 Mb/s ako stvorené. Túto raketovú rýchlosť ocenia aj hráči online hier, či filmoví fanúšikovia. A práve takýto Internet 250 len za 10 eur mesačne v súčasnosti ponúka spoločnosť UPC. Silná a tradičná značka poskytujúca optický internet garantuje službu v očakávanej kvalite.

Pohodlne z domu

Vďaka rýchlemu internetu od UPC môžem všetky svoje pracovné veci vybaviť v pohodlí zo svojho bytu. Posielam aj objemné dokumenty, fotky bez komprimácie a videá v tej najvyššej kvalite. Všetko vybavujem včas a v pohode, akoby som bol vo firme v kancelárii. Som rád, že som si dobre vybral,“ hovorí architekt Matúš, ktorý oceňuje aj fakt, že od objednania mohol svoje nové pripojenie využívať už na druhý deň.

Súčasne s vysokorýchlostným internetom spoločnosť UPC poskytuje aj prémiový Wi-Fi modem Connect Box. Ten, s prenosovou rýchlosťou až 1 Gb/s, umožní pracovať doma dokonca aj zo vzdialenejšej záhrady, na každom z pripojených zariadení. To funguje vďaka tomu, že router šíri bezdrôtový signál v pásmach 2,4 aj 5 GHz. Toto pokrytie spoločne so silným signálom umožňuje rovnakú kvalitu pripojenia pre všetkých členov domácnosti.

Ak pracuješ na home-office, ponuka UPC internetu je ušitá na mieru práve pre teba. Zavolaj na 02/59422222 alebo navštív web UPC a vyber si rýchly a kvalitný internet pre tvoju domácu kanceláriu!

Zdroj: PR článok