#Hot16challenge: Strapo ovládol hru, poslal ostré odkazy a dokázal, že je TOP + ďalší

Tak na toto sme čakali. Dlho sme čakali, kedy sa Strapo zapojí do #Hot16challenge, ale po tom, čo ho nominoval Bitman, sme nepochybovali o tom, že tento populárny raper výzvu prijme. Nuž, diskutovalo sa o tom, že Strapo má na to, aby celú výzvu ovládol. A podarilo sa mu to. Perfektný text, super hudba od Smarta, celkovo premyslený mini-track. Nuž dosť bolo rozprávania, poďme sa na to pozrieť.

Strapo je známy tým, že čo sa týka freestyleu a rapovania z hlavy, je pravdepodobne najlepší na slovenskej a českej scéne. Strapo výzvu od Bitmana nielen, že naplnil, on ju podľa nášho názoru úplne ovládol. Jasné, každému sa páči niečo iné, ale Strapo to zvládol úplne parádne. Oprel sa do viacerých mien slovenského rapu, myslíme si, že každý si odvodí, o koho ide.

Menovať nejdeme, aby sme zbytočne nerozvírili konflikty, avšak keď sa poriadne započúvate, zistíte. Pouvažujte o tom, kto si nejde rýchly rap a radšej skipne celú výzvu, ako by mal ísť do porovnávania so Strapom. A kto nevedel parkovať v garáži a mal so Strapom problém? Respektíve, kto chcel nakoniec ostať sám. Nie je to také náročné, pričom si môžeme uvedomiť to, že Strapo je veľmi blízky kamarát s Bitmanom, ktorý bol nie tak dávno cieľom slovných útokov zo strany niektorých interpretov.

Hudbu spravil Strapovi Smart z DMS a je to cítiť, okrem toho, Strapo nominoval aj slovenského premiéra Igora Matoviča. Vieme, že predseda vlády SR je takpovediac „za každú srandu“, ktovie, či túto hodenú rukavicu prijme. Každopádne, nevieme ako vy, my by sme sa na to pozreli. Strapo potvrdil, že patrí do úzkej slovenskej rapovej špičky, a že by sme boli len radi, keby tvoril viacej hudby.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pil C opäť po boku Frayera Flexkinga. Takto znie ich nový track!

Pridal sa aj Dalyb, ktorý to poňal po svojom. Tak, ako je jemu vlastné, išiel na to po štýlovej stránke. Musíme povedať, že tento člen Haha Crew sa k tomu postavil pomerne originálne a nominoval iba jedno meno – Porsche Boya. To môže byť skutočne zaujímavé, mladík má na to tri dni, teda, v čase, keď vzniká tento text, tak už len 2. Uvidíme, či niečo pripraví. Dalyba nominoval Ega a okrem neho aj Zaya a Sameya, ktorí zatiaľ #Hot16 nepublikovali.

Ďalej tu máme mladého Čecha, ktorého viacerí z vás určite poznajú, pretože má za sebou viacero trackov, ktoré boli populárne aj u nás na Slovensku. STEIN27 naplnil challenge veľmi kvalitne, veď posúďte sami.

V poslednej dobe sa vo veľkej miere hovorí aj o Erikovi Tresorovi, ktorému sa darí o sebe dávať vedieť stále viac a viac, pričom sa objavil aj na novom Separovom albume OG. Ľudia sa učia, kto to je a z toho, čo počujeme, nepochybujeme o tom, že o Erikovi budeme v najbližšom období počuť viac a viac.

Ak poznáte Pil C-ho, tak určite viete aj kto je Annet X, nádejná česká raperka, ktorá sa s lídrom Comebackgangu objavila na viacerých trackoch. Vždy to bolo kvalitné a takisto sa to dá napísať aj o tomto challenge.

Výzvu prijal aj Karlo, ktorý nie tak dávno odprezentoval svoj nový album. Karlov rap je o niečo iný, ako väčšina rapov od slovenských interpretov. Nie nadarmo sa často hovorí o tom, že má naozaj zaujímavý hlas. Opäť bude najlepšie, keď si to pustíte a posúdite to sami.

Na záver pripájame Jicksona, ktorého challenge vyšiel už pred tým, ale priznáme sa, zľahka sme naňho pozabudli. Avšak, je to kvalitné, preto sme sa rozhodli, že to dodatočne zaradíme. Veríme, že ak to Jickson číta, odpustí nám to.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Prečo môže ísť A$AP Rocky na 9 rokov do väzenia?

Nuž, #Hot16challenge sa v slovenskom ponímaní pomaly, ale isto chýli ku koncu, ale sledujeme celkové československé dianie, pričom stále nedal napríklad Ektor. Ktovie, či sa toho vôbec dočkáme, ale zoznam mien, ktoré nás môžu zaujať sa ešte tak úplne neminuli. Budeme čakať a situáciu monitorovať.

Foto: Strapo, Youtube video

Odporúčame