Momo vydáva nástupovku pre Vlasta Čepa: El Chapo je pripravený si podmaniť Oktagon

Ako sme už viackrát u nás písali, kombinácia rapu a bojových športov začína byť v československých končinách stále populárnejšia. Spomenúť môžeme kombináciu Rytmusa s Attilom Véghom, Sergeia Barracudu s Václavom Mikuláškom či Yzomandiasa s vychádzajúcou českou hviezdou Mawarom. Teraz prichádza na rad Momo a Vlasto Čepo. Track EL CHAPO má všetko na to, aby vás poriadne namotivoval v ceste za svojimi cieľmi. 

Momo aj Vlasto Čepo už dlhšie na sociálnych sieťach avizovali, že nový Momov album, ktorý vychádza desiateho októbra 2020 bude mať vo svojom playliste track s názvom El Chapo. A kto sleduje MMA, tak vie, že El Chapo je prezývka slovenského bojovníka Vlasta Čepa.

Vlasto Čepo má štartovať na pripravovaom turnaji Oktagon 17, ktorý je na programe o dva týždne v českom Brne. Momentálne sa rieši proti komu nastúpi, pretože jeho pôvodný súper Daniel Hromek sa zápasu nemôže zúčastniť. A otázne je, či prebehne aj samotný turnaj, pretože Česká republika kvôli stúpajúcim číslam koronavírusu sprísňuje nariadenia a športové akcie sú zrušené. Na druhej strane, Oktagon chce zabojovať s dôvetkom, že sa jedná o dôležitú medzinárodnú akciu. Uvidíme, ako to dopadne.

Každopádne, Vlasto Čepo je jedným z bojovníkov, ktorým by mala patriť budúcnosť. Svoj potenciál poriadne ukázal v jarnom turnaji Oktagon Underground, ktorý vo svojej kategórii aj vyhral. Je zaujímavý športovo aj marketingovo, pričom pozor, ak si myslíte, že jeho prezývka El Chapo pochádza z juhoamerických či stredoamerických mafiánskych príhod, ste na omyle.

Momo sa postaral o text, Hoodini o produkciu a musíme povedať, že to poriadne ladí. El Chapo je track, ktorý určite ocenia milovníci slovenského rapu a aj slovenského MMA. Je to skladba, ktorá vás namotivuje, ktorá vám správne nasmeruje myseľ a využiť ju môžete aj keď budete cvičiť, prípadne bude pred vami nejaká náročná úloha a budete potrebovať, aby vaša myseľ bola sústredená.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Majk Spirit vie, že sláva nie je zadarmo. Čo ho naučil Spider-Man?

My sme len a len radi, že rap a martial arts si hľadajú cestu k sebe, pričom počet trackov, ktoré rapperi venujú fighterom sa nám slušne zvyšuje, a teda vám čoskoro možno budeme schopní priniesť článok, ktorý bude osobitným výberom, kde sa rozoberá táto problematika. Songy ako sú tieto obsahujú silnú emóciu, s ktorou sa dá následne pracovať.

A v neposlednom rade, už zajtra je dátum, kedy vychádza Momov album Extras a z toho, čo zatiaľ vieme a bolo publikované, respektíve z toho, čo sme mohli počuť, sa máme na čo tešiť. Zaujímavosťou je, že track Fajn, ktorý sa objavuje na Egovom albume Egotron a je na ňom Momo, mal byť pôvodne na Momovom albume. Egovi sa ale natoľko páčil, že Moma požiadal, či by mu ho neprepustil na Egotron.

To následne znamenalo, že Ego nahral pre Moma na album Extras novú slohu. A my sa už teraz môžeme tešiť na to, čo nám táto dvojica, ktorej to spolu skutočne ladí, pripravila.

Foto: Momo, profil na Instagrame

Odporúčame