Dominika Mirgová vs Aless: Čo čakať od tohto zápasu?

Dominika Mirgová vs Aless (Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial, aless_capparelli)

Prišlo to ako rana z jasného neba. Dominika Mirgová na podujatí Fight Night Challenge 3 vyzve v boxerskom zápase Aless Capparelli. Speváčka si zmeria v ringu sily s raperkou. Pôjde o jednu z najväčších výziev, akým doteraz čelili. Ako tento zápas dievčatá vnímajú?

Dominika Mirgová vs Aless: Prečo nie?

27. december 2022, dátum, ktorý si rozhodne zapíšte. Možno si poviete, že Fight Night Challenge už nevie, čo vymyslieť. Práve naopak, promotéri veľmi dobre vedia, ako zaujať. Doteraz sme boli svedkami zápasov raperov, celebrít či MMA fighterov, ktorých lákal box.

Prečo by nemohli dostať priestor aj ženy? Je to zaužívané aj v prestížnom UFC. Samozrejme, spojenie nežného pohlavia a bojových športov je stále otázkou na diskusiu, ale ak tvrdíte, že duel Dominiky s Aless nebudete sledovať, klamete sami seba.

Obe sú výrazné osobnosti, obe majú svoje fan base, pričom, nebudeme si klamať, na tento zápas sa bude veľmi dobre pozerať. A nech to neberie nikto nejako zle, je to len a len kompliment. Skrátka, chceme tým povedať: Prečo by takýto zápas nemohol byť? My sme už teraz zvedaví, ako môže dopadnúť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Dominika skladá hold profesionálom

Dominika Mirgová si uvedomuje, že ju čaká naozaj veľká drina. Pripraviť sa na profesionálny zápas nie je jednoduchá záležitosť. Potvrdí to každý, kto si fyzickou prípravou prešiel. „Prijala som novú životnú výzvu, tentokrát je to šport, ktorý som v živote nerobila,“ rozpísala sa.

„Je to pre mňa obrovská skúsenosť, mimo mojej komfortnej zóny.
Na pódiu som ako doma, teraz si to idem vyskúšať v ringu.  
Obrovský rešpekt pred všetkými profíkmi tohto športu. Už len nepodceňovať súpera, nastaviť si hlavu, zamakať a ukázať, že tento šport patrí hlavne do ringu!“

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kráľovná Alžbeta II. ovplyvnila aj svet rapu. Takto sa s ňou lúčili umelci

Ako vidieť, jej mindset je nastavený správne. Ak dokáže zdolať náročné momenty, ktoré počas nasledujúcich týždňov dozaista prídu, budeme ju môcť vidieť naozaj veľmi dobre pripravenú.

Aless sa teší na premiéru v ringu 

Premiéru v ringu čaká aj Aless. Raperka a hudobníčka bola vždy osobou, ktorá sa nových výziev nebála. Práve naopak, išla im napred, za čo si vždy zaslúžila rešpekt.

„V decembri si s Dominikou dáme prvý ženský zápas na Fight Night Challenge. Tešíme sa,“ uviedla.

Zároveň dodala, že sa bude pripravovať v bratislavskom gyme OFA. Jedná sa o známu fighterskú adresu, ktorá v slovenskej metropole dala dokopy už niekoľkých šampiónov.

Z oboch báb cítiť odhodlanie a radosť. To sú dve emócie, s ktorými sa dozaista dá pred vzájomným zápasom pracovať. Bude zaujímavé sledovať, či sa s pribúdajúcim časom objaví aj trash talk, ktorý je v rámci combat sports častokrát prítomný.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Dominika Mirgová, Instagram/Aless

Odporúčame