Pil C opäť po boku Frayera Flexkinga. Takto znie ich nový track!

pil c

Stále platí, že sa snažíme vás o všetkom novom v prostredí rapového sveta informovať medzi prvými. Inak tomu nie je ani teraz, pretože vyšla novinka, ktorá rozhodne neušla našej pozornosti. A nemala by ujsť ani tvojej. Si myslíme, heh. Nový featuring totiž dala von trojica Frayer Flexking, Pil C a PinkPanter. O čo ide?

„Celá crew je lit…“

Zmieňovaní chalani sa podpísali pod fresh záležitosťou s názvom „Hydro“. Pod produkciou hudby sa podpísala trojica ECM SQUAD.

Pil C a PinkPanter na feate u Flexkinga

Len pred pár dňami avizoval Frayer Flexking chystanú spoluprácu s Radikal Chefom. Čakanie na túto lahôdku nám skrátil ďalšou bombou. Po boku Pil C-iho sme ho už počuť mohli a nebolo sa na čo sťažovať. Inak to nie je ani teraz, kedy Lukáš zavítal na horúci banger aj spoločne s PinkPanterom, ďalším členom neúprosného Blas Gangu. Ešte síce nemá sólo tracky, ale my pevne veríme, že ho k nim ostatní čím skôr dokopú!

Čo môžeš čakať ďalej?

„Viete, že vždy keď sa stretne toto kombo, vždy je to masakerrrr,“napísal Frayer Flexking ku svojmu nedávnemu postu a dodal: „Toto čo bude?!“ Ide o teasovanie na spomínanú spoluprácu s Radikalom. Spoločný track chystajú už na túto nedeľu, tak si nalaď magnetofón, aby ti to náhodou neušlo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FRAYER FLEXKING (@frayer_flexking)

Odporúčame