Cameron Diaz, Charlie Sheen či Johnny Depp: V Hollywoode vzdelanie nepotrebujete

unsplash.com

#Keď je človek malý, sníva o mnohých povolaniach. Niektorí chcú byť astronautom, smetiarom či učiteľom. Potom sú tu aj takí, ktorých sen je stať sa speváčkou, hercom či jednoducho populárnou osobnosťou.

Mohlo by vás zaujať:
«Ľudia ich vidia ako postavičky, v skutočnosti sú géniovia: Pozrite, aké vysoké IQ majú celebrity, niektorí prekvapili!»

Niektoré celebrity azda nikdy nesnívali o tom, že strávia roky v školských laviciach a potom sa budú pýšiť titulom z viac či menej prestížnej univerzity. Pozrite sa na hviezdy, ktoré titul k sláve nepotrebovali.

Cameron Diaz

Na pohľad nežná blondínka si tvrdohlavo išla za svojim. Keď mala 17 rokov odišla nadobro zo školy a rozhodla sa preraziť v herectve. To, ako to dopadlo, všetci dobre viete.

Jim Carrey 

Obľúbený herec a zabávač sa narodil do vskutku chudobnej rodiny. Vzhľadom k tomu, že štúdium je dosť nákladné, sa rozhodol mladý Jim zamestnať ako vrátnik a pomáhať tak rodine. Až keď sa náhodou dostal k stand up comedy si ľudia všimli jeho talent.

How i feel about mondays #monday #mondaymood #jimcarrey

A post shared by Jim Carrey (@jimcarrey__) on

Céline Dion

Spevácka diva nemá ani titul, ani maturitu. Vďaka jej hlasu začala pomerne skoro vystupovať v televíznych show či spievať. Na učenie jednoducho nezostával čas.

Drew Barrymore

Kráska, ktorá sa od útleho detstva venovala herectvu a prerazila ako detská hviezda. Dostať sa na svetovú špičku sa jej podarilo aj bez toho, aby mala za sebou školu.

Charlie Sheen

Charlie Sheen, ktorý sa v posledných rokoch výrazne preslávil najmä vďaka úlohe v Dva a pol chlapa a ešte viac ako rebel a búrlivák, nezostáva svojej povesti nič dlžné. Keď sa pozrieme na jeho školské časy, azda nikoho neprekvapí, že Charlie sa škole veľa nevenoval. Pre hrozné výsledky bol zo školy vylúčený.

Johnny Depp

Nielen vysokoškolským titulom, ale ani úspešným ukončením strednej školy sa nemôže pochváliť najznámejší Pirát z Karibiku. Naopak, množstvom skvelých stvárnení hereckých rolí áno.

Where are you from?

A post shared by Johnny Depp (@johnnydeppofficial) on

Catherine Zeta-Jones

Na prvý pohľad krásna žena, v skutočnosti poriadna rebelka. Na školu zanevrela už ako 15-ročná.  Catherine dobre vedela, že sedieť v laviciach nie je nič pre ňu a preto všetku energiu vložila do herectva.

😘 #SelfieSaturday

A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) on

Simon Cowell

Obávaný porotca z talentových súťaží sa výbornými školskými výsledkami chváliť rozhodne nemôže. Zo školy odišiel keď mal 16 rokov, ale vyplatilo sa. Začal pracovať ako asistent v nahrávacej spoločnosti a tieto skúsenosti mu neskôr otvorili dvere k vlastnému podnikaniu.

#BGT

A post shared by @ simoncowell on

Steven Spielberg

Jeho snom bolo stať sa hercom, ale nemal k tomu tie správne predoklady. Z vysokej školy odišiel a neskôr sa stal uznávaným filmovým režisérom. A dobre urobil, pretože aj vďaka tomuto rozhodnutiu si žije na vysokej nohe.

Mark Wahlberg

Mark je azda najhorším možným príkladom správneho študenta. Hrozné výsledky, slabá dochádzka a nenávisť ku škole viedla k tomu, že Mark Wahlberg ju opustil už v deviatej triede. Aj keď bol búrlivák, v dnešnej dobe je už celkom pokojným a „zahojeným“ hercom. Školu k úspechu rozhodne nepotreboval.

 

 

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií