#7: Vieme, kde mohol byť slovenský Černobyľ a lúčime sa s Jágrom

Pixabay.com

#Každý týždeň vám prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok, pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia ukuchtila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Ľudia z Hashtagu opäť cestovali. Najskôr nás vo svojom tradičnom sprievodcovi po slovenských mestách previedol Rado z blogu Nie je túra bez Štúra Piešťanmi, neskôr sme sa vybrali až do Kodane, respektíve do pseudo-autonómneho mesta Christiania, kde sa stretávajú turisti, anarchisti, hipíci a díleri. Okrem toho Mirec zisťoval, ktoré havárie mohli z okolia Jaslovských Bohuníc spraviť druhý Černobyľ.

Tento týždeň sme sa venovali aj športu. Z NHL odišiel legendárny Jaromír Jágr, ktorého kariéra je dlhšia, ako životy niektorých z nás. Takisto nás víťazstvo Rogera Federera na Australian Open inšpirovalo k tomu, aby sme zistili, ktorí známi športovci majú po svojom boku slovenskú manželku. A priestor dostal aj e-Šport, medzi najlepšími hráčmi sveta v hre Counter-Strike: Global Offensive sa v top 10 opäť objavil aj Slovák GuardiaN.

Na záver nesmie chýbať ani tradičný kvíz, ktorý je tento týždeň určený všetkým fanúšikom Harryho Pottera.

Prajeme vám pekné čítanie a vidíme sa opäť o týždeň!

 

Odporúčame