#7: Vieme, čo sa oplatí v hlavnom meste vidieť. Hipsteri to nie sú

Pixabay.com

#Tento týždeň sme prežili najdepresívnejší deň roka. Takzvaný modrý pondelok, čiže začiatok tretieho týždňa roka, je údajne poriadne bezútešný. U nás v redakcii sme si však nič také nevšimli. Naopak, za uplynulých 7 dní sme pre vás pripravili súhrn toho najzaujímavejšie, pod čo sme sa podpísali.

Po dvoch týždňoch na našich stránkach pribudol ďalší cestopisný fotoblog od Nie je túra bez Štúra. Rado tentoraz nemusel cestovať ďaleko, pretože zmapoval 6 zaujímavých pamiatok z Bratislavy, ktoré sa rozhodne oplatí navštíviť.

Tento týždeň tiež pokračujeme v téme mesiaca, ktorou je skúškové obdobie. Dúfame, že sa v ňom všetkým študentom darí, ak nie, prečítajte si, prečo by ste sa (ne)mali učiť. Keď sme pri tej mladosti, vybrali sme tiež 10 vecí, ktoré sme ako deti nenávideli, no v dospelosti nám prídu super. Zhodnete sa?

Takisto vás zaujali aj dva inšpiratívne príbehy silných žien. Jednu z nich kedysi obliali na ulici kyselinou a musela sa prebojovať cez desiatky operácií. Druhá z nich sa narodila ako chlapec, dnes však v Nemecku žiari na titulke najslávnejšieho pánskeho magazínu.

Nezabudli sme ani na pravidelné rubriky, tohtotýždenný názor je venovaný hipsterom a príjemne komplikovaný kvíz zase pomenovaniu rôznych nezvyklých farieb.

Ďakujeme za pozornosť a pri ďalšom prehľade sa vidíme o týždeň.

Odporúčame