Útočník kyselinou znetvoril Katie, ona sa nevzdala a vyhrala: Dnes je inšpiratívna a nádherná

Facebook/Katie Piper

#Katie Piper mala našliapnuté na skvelú kariéru a úžasný život. Katie bola mladá žena, ktorej krása očarovala nielen množstvo mužov, ale aj žien. Pracovala ako televízna moderátorka, príležitostná modelka a čo je hlavné, bola zdravá.

Skvelý život Katie sa akoby mávnutím čarovného prútika zmenil na nočnú moru, ktorú by nechcel zažiť nikto z nás. Z dievčaťa plného chuti do života sa po útoku stal pravý opak. Jej príbeh je inšpiratívny a nesie v sebe obrovské posolstvo – nikdy sa nevzdávaj.

Keď Katie zareagovala na ponuku Daniela Lyncha, aby sa stretli  v hotelovej izbe, ešte nevedela, že prežije peklo. Z romantického rande sa vykľul teror v podobe útoku a znásilňovania. Keď sa mladej a doráňanej žene podarilo utiecť, urobila chybu a to, že túto drámu neohlásila polícii. Namiesto toho sa rozhodla s útočníkom ukončiť akýkoľvek kontakt. Dnes už vie, aké to bolo hrozné rozhodnutie.

youtube

Násilník sa dohodol so svojím kamarátom a zosnoval priam diabolský plán. Jeho kamarát zaútočil na Katie priamo na rušnej londýnskej ulici a to tak, že na ňu vylial kyselinu. Blondínku tento útok takmer zmrzačil. Boli z toho rozsiahle popáleniny tváre a krku a zároveň hrozilo, že príde o ľavé oko aj nos. Dovtedy krásna dievčina plná energie prosila rodičov iba o jedno – aby ju nechali zomrieť.

youtube

Zo zdanlivo desivého útoku sa však po rokoch spamätala. Za sebou má desiatky operácií a je silnejšia ako kedykoľvek predtým. O brutalite, ktorú prežila, už nemá problém rozprávať a vystríhať pred podobnou situáciou aj ostatné ženy. Za svoj vzhľad sa nehanbí a vyrovnala sa s ním.

Katie založila nadáciu na pomoc ľuďom, ktorí si prešli podobným peklom ako ona. Dnes je hrdou matkou a po boku má milujúceho muža. Aj keď jej vzhľad nikdy nebude stopercentný, vyzerá fantasticky. Z televíznej hviezdičky sa Katie stala inšpiratívnou ženou, ktorú uznávajú ľudia na celom svete a ktorej držia palce, aby mala v živote už iba samú radosť.

Katie, ktorá si prešla nočnou morou je inšpiratívnou bytosťou. Nezdala sa, bojovala a vyhrala. Nad odporným útokom a aj sama nad sebou. Zároveň sa z jej príbehu môžete inšpirovať i vy a to tým, že si dobre rozmyslite, či pôjdete na stretnutie s neznámou osobou.

 

Odporúčame