#7: Vieme, ako sa dá dohovoriť na východe a tiež ako sa stať šťastným

Priscilla Du Preez / Unsplash.com

#Každý týždeň vám pod menom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Začiatok júna na našich stránkach patril kvízom. Hneď v pondelok ste sa mohli otestovať z toho, čo viete o ľudskom tele, na konci týždňa sme k nemu pripojili našu obľúbenú tému cestovania po Slovensku. Otestovať sa tak môžete z vašej znalosti východniarčiny, respektíve vychodňarčiny. Tú si môžete vyskúšať aj na Zemplíne, kam vás tentoraz pozývame v našom sprievodcovi po regiónoch Slovenska.

Mimoriadnu odozvu mal v minulých dňoch aj rozhovor Marcely s Karolínou, ktorá prekonala anorexiu. Z jej výpovedí občas doslova mrazilo.

V uplynulých dňoch sa v Bratislave konalo tiež podujatie o e-športe a spriaznených aktivitách Y-Games. Pozreli sme sa naňho cez objektív fotoaparátu.

Z tradičných rubrík okrem rozhovoru nechýbal ani názor. Ten aktuálny je o tom, prečo je dôležité prestať brať do úvahy to, čo si o vás myslia iní. Je to jedna z vecí, ktorá vás môže urobiť šťastných. Podľa tohto článku sa navyše stačí zbaviť len 12 vecí a to vysnívané šťastie nakoniec príde.

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame