Záväzok spoločnosti LG v oblasti inovácií bol na veľtrhu CES 2024 ovenčený viacerými cenami

Spoločnosť LG, svetový líder v oblasti technológie OLED, potvrdila svoju dominanciu na veľtrhu CES a odniesla si najvyššie ocenenia a vyznamenania za svoj najnovší rad televízorov OLED, ktorý zahŕňa už spomínaný LG SIGNATURE OLED T a televízory LG OLED evo M4, G4 a C4 (Zdroj: Tlačová správa/LG)

#Spoločnosť LG Electronics získala na tohtoročnom veľtrhu CES viac ako 200 ocenení za širokú škálu inovácií a technologických pokrokov v kategóriách domácich spotrebičov, zábavy a B2B.

Prvý bezdrôtový priehľadný televízor na svete s rozlíšením 4K, LG SIGNATURE OLED T, získal od mnohých zúčastnených redakcií množstvo ocenení za najlepší televízor alebo najlepší produkt celej výstavy.

Spoločnosť LG, svetový líder v oblasti technológie OLED, potvrdila svoju dominanciu na veľtrhu CES a odniesla si najvyššie ocenenia a vyznamenania za svoj najnovší rad televízorov OLED, ktorý zahŕňa už spomínaný LG SIGNATURE OLED T a televízory LG OLED evo M4, G4 a C4.

77-palcový televízor využíva bezdrôtovú technológiu predstavenú v minuloročnom modeli a považuje sa za ďalší krok vo vývoji technológie OLED TV. Získal ocenenia od technologických expertov z popredných médií vrátane CNET, Digital Trends, TechRadar, Tom’s Guide, Forbes, The Verge, Wirecutter, PCMag a Mashable.      

Spoločnosť získala ocenenia aj od popredných médií, ako sú USA Today a Tom’s Guide, za svoju novú práčku LG Wash Combo All-In-One s technológiou HeatPump. Nová kombinovaná práčka so sušičkou spotrebuje o 60 % menej energie ako model s ventiláciou, čo odráža záväzok spoločnosti k energeticky úsporným výrobkom a ekologickejšej budúcnosti. Tento špičkový domáci spotrebič získal široké uznanie za svoj kompaktný dizajn bez ventilácie a schopnosť dokončiť prací a sušiaci cyklus pod dve hodiny.

Špeciálne ocenenie za prístupnosť získala na veľtrhu CES 2024 univerzálna súprava LG UP Kit, ktorá predstavuje súbor inovatívneho príslušenstva a doplnkov pre domáce spotrebiče. Tá bola navrhnutá tak, aby uľahčila používanie spotrebičov všetkým používateľom s fyzickými obmedzeniami. Súprava získala aj ocenenie Best Home Design Products from CES 2024 od redakcie časopisu Apartment Therapy.

(Zdroj: LG)

Sleduj náš Instagram

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame