VIDEO Zabudni na Baby Yodu: Internet ovládol nový záber na malého Sonica z jeho nového celovečerného filmu

Zdroj: YouTube/パラマウント・ピクチャーズ(日本版)

#Sonic the Hedgehog je kultovou záležitosťou nielen pre hráčov starých SEGA hier, ale aj tých, ktorí si ho obľúbili v animovanej seriálovej podobe. Keď štúdio Paramount Pictures zverejnilo prvú ukážku očakávanej filmovej adaptácie tohto malého modrého hrdinu, zosypala sa vlna kritiky, ktorá vyústila do prerobenia celého vizuálu hlavného hrdinu.

Nový spot cieli na ďalších divákov tým, že predstavil Sonica ešte ako malého drobca. Ten je mimoriadne rozkošný a nie je pochýb o tom, že by mohol spôsobiť podobný ošiaľ ako Baby Yoda či malý Groot. Vo filme však pôjde pravdepodobne len o flashback.

Vo filme budeme sledovať súboj obľúbenej postavy proti zákernému Doktorovi Robotnikovi, ktorý je fanúšikom superrýchleho ježka veľmi dobre známy. Stvárni ho Jim Carrey a my sa rozhodne tešíme, že opäť uvidíme, ako využije naplno aj humornú stránku svojho hereckého nadania. Okrem neho uvidíme vo filme aj Jamesa Marsdena, Adama Pallyho, Tiku Sumpter či Natashu Rothwell. Premiéry v našich kinách sa dočkáme už 20. februára. Zájdeš do kina? 

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame