Rýchly Sonic dostáva vlastný celovečerák s Jimom Carreym: Trailer všetkých pobúril, tvorcovia prerobia celý film

YouTube/Paramount Pictures

#Sonic the Hedgehog je kultovou záležitosťou nielen pre hráčov starých SEGA hier, ale aj tých, ktorí si ho obľúbili v animovanej seriálovej podobe. Štúdio Paramount Pictures nedávno zverejnilo prvú ukážku očakávanej filmovej adaptácie, ktorá sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude porovnávať s podobným tohtoročným projektom, Pokémon Detective Pikachu.

Vo filme budeme sledovať súboj obľúbenej postavy proti zákernému Doctorovi Robotnikovi, ktorý je fanúšikom superrýchleho ježka veľmi dobre známy. Stvárni ho Jim Carrey a my sa rozhodne tešíme, že opäť uvidíme, ako využije naplno aj humornú stránku svojho hereckého nadania. Okrem neho uvidíme vo filme aj Jamesa Marsdena, Adama Pallyho, Tiku Sumpter či Natashu Rothwell.

S prvým trailerom však prišla aj obrovská vlna kritiky. Vizuál Sonica vyzerá v porovnaní s pôvodnou verziou naozaj podivne, čo si nakoniec priznal aj samotný režisér Jeff Fowler. Na Twitteri teda prišiel s prekvapivým vyhlásením – dizajn hlavnej postavy sa bude meniť tak, aby sa viac podobal na verziu, ktorú poznáme z hier.

Tento neočakávaný krok by štúdio mohol vyjsť poriadne draho, keďže je pravdepodobné, že drvivá väčšina filmu už mohla byť hotová. Ako to celé dopadne je teda jednou veľkou neznámou a bude zaujímavé sledovať, ako sa celý situácia nakoniec vyvinie. Čo hovoríš na prvý trailer ty? Zaujal ťa?

Zdroj: comingsoon.net, collider.com
Odporúčame