VIDEO Sonic dostáva nový trailer s novým vizuálom: Viac priestoru dostáva aj Jim Carrey ako zákerný Doktor Robotnik

Sonic. Zdroj: YouTube/ONE Media

#Sonic the Hedgehog je kultovou záležitosťou nielen pre hráčov starých SEGA hier, ale aj tých, ktorí si ho obľúbili v animovanej seriálovej podobe. Štúdio Paramount Pictures nedávno zverejnilo prvú ukážku očakávanej filmovej adaptácie, ktorá sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude porovnávať s podobným tohtoročným projektom, Pokémon Detective Pikachu.

ROZHOVOR Slovenský držiteľ Oscara Vladimír Valovič: Počítačoví herci sú dnes vo filmoch častejšie, ako si ľudia myslia

Vo filme budeme sledovať súboj obľúbenej postavy proti zákernému Doktorovi Robotnikovi, ktorý je fanúšikom superrýchleho ježka veľmi dobre známy. Stvárni ho Jim Carrey a my sa rozhodne tešíme, že opäť uvidíme, ako využije naplno aj humornú stránku svojho hereckého nadania. Okrem neho uvidíme vo filme aj Jamesa Marsdena, Adama Pallyho, Tiku Sumpter či Natashu Rothwell.

S prvým trailerom však prišla aj obrovská vlna kritiky. Sonic vyzeral skutočne otrasne, no to je už teraz úplne minulosťou. Vizuál vyzerá omnoho lepšie, otázkou tak zostáva už len samotná kvalita príbehu, ktorá stále pokrivkáva. Berieme to ale s rezervou. keďže ide koniec koncov o film pre mladšie publikum. Premiéry sa dočkáme už 20. februára. Čo hovoríš na vylepšený vizuál a nový trailer? 

Zdroj: comingsoon.net, YouTube
Odporúčame