VIDEO Pozri si to najkrajšie z Vysokých Tatier: Nádherné video ukazuje nedotknutú prírodu aj pýchu Slovenska

Photo by Jaro Bielik on Unsplash

#Videá z produkcie Hike the World sme ti na našom webe už priniesli, konkrétne legendárnu slovenskú túru na Rysy z ich pohľadu. Po niekoľkých mesiacoch, počas ktorých sa venovali turistike hlavne za hranicami Slovenska, sa vrátili do našich veľhôr, aby vytvorili nové video.

To svojím spracovaním vyráža dych a zároveň robí fantastickú reklamu pre Vysoké Tatry, ktoré každoročne navštevuje stále viac a viac turistov. Ako prezradili samotní tvorcovia, „vo videu sme navštívili Tichú dolinu, Kôprovu dolinu, Bielovodskú dolinu, Malú a Veľkú studenú dolinu, Dolinu bielej vody a vystúpili sme na Jahňací štít. do Hladkého sedla a mnoho iných miest.“

Celkovej atmosfére videa dodáva na dokonalosti aj hudba Mira Maršíka, konkrétne ide o jeho skladbu Long way to the top.  Vychutnaj si tak krásu Vysokých Tatier spolu s nami skrz toto video, a kto vie, možno sa vďaka nemu rozhodneš zobrať batoch na plecia a vyberieš sa priamo do srdca najkrajšej prírody, ktorú na Slovensku máme. Čo na tento klip hovoríš ty?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame