VIDEO Oktagon čaká ďalší zaujímavý zápas: Pozri, ako sa pripravovali na súboj Miroslav Brož a Igor Daniš

Zdroj: YouTube/OKTAGON MMA

#Najväčšia československá organizácia, ktorá usporiadava turnaje zmiešaných bojových umení (MMA) a fenomén poslednej doby – OKTAGON MMA zavíta po prvýkrát aj do Šamorína. Hlavným ťahákom akcie bude titulová bitka ľahkých váh – Miro Štrbák versus polský DYNAMIT Mateusz Legierski. Mimo to nás čaká aj finále populárnej ženskej reality show PROJEKT Y, so súbojom slovenskej Evy Borodačovej a mladučkej krásky Ivy Haškovej.

To však ani zďaleka nie je všetko. Ako Oktagon informuje na svojou facebookovom profile, čaká nás aj zápas, ktorý veľa ukáže. Neporazenú sériu „Inkvizitora“ Broža vystriedali 2 ťažké porážky a prišlo veľké rozhodnutie – posunúť sa rovno o dve váhové kategórie nižšie!

V Šamoríne ho na dohodnutej hranici 75kg privítá svetový šampión Muay Thai a synonymum bojovníka, Igor Daniš. Premiéra v klietke mu nevyšla podľa predstáv. Aj cez to ale prijal ďalšiu obrovskú výzvu a chce dokázať, že to myslí vážne! Sleduj video nižšie, kde sa dozvieš, ako prebiehali prípravy na ich vzájomné stretnutie. Vidíme sa 15. februára v Šamoríne?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, Facebook/OKTAGON MMA
Odporúčame