VIDEO Nenažranci all inclusive, ponožky v šľapkách aj selfie dievčatá: Slovenskí youtuberi ukázali 10 typov dovolenkárov

Youtube

#Videá youtuberov Lukáša Frlajsa a Mateja Zrebného sú už nejaký čas veľmi dobrým zdrojom zábavy. Špeciálne sa im darí v tých, ktoré hodnotia typy ľudí z konkrétnych miest. Na záver dovolenkovej sezóny sa tak dvojica pozrela na osoby z dovoleniek. So špeciálnym zameraním na tradíciu slovenských cestovateľov.

V skeči sa teda stretneme s dievčatami, ktoré nedokážu prestať s fotením selfies či non-stop party ľudí. Takisto sa tu objaví aj klasický syndróm Slovákov, ktorí si myslia, že im nikde nerozumejú a tak strieľajú nevhodné poznámky, či naopak Česi v ponožkách sťažujúci sa na všetko. K tomu má blízko aj mimoriadne trefná a zábavná kategória „minulý rok“, v ktorej dovolenkári porovnávajú všetko s uplynulou sezónou.

 

A čo by to bol za výber, keby sa v ňom neobjavili aj notorickí požierači all inclusive, ktorí si denne z raňajok odnesú všetko od žemlí až po údeniny a nápoje? Áno, aj oni sú vo videu, ktoré vás v prípade last minute dovoleniek navodí na cestovanie, prípadne vám dovolí si pospomínať na ostatné týždne.

Odporúčame