VIDEO Legendárny Leví kráľ sa vracia a vyzerá fantasticky: Pozri trailer, ktorý trhá rekordy

The Lion King (foto: Disney)

#Jedna z najobľúbenejších rozprávok všetkých čias sa dočká filmového spracovania. Leví kráľ, jeden z top animákov zo štúdia Disney sa dostane do kín v júli 2019, presne 25 rokov od vydania pôvodnej verzie a použité v ňom budú foto-realistické animácie. Tie dodajú snímke realistický vzhľad.

Nového Levieho kráľa si zobral na starosť Jon Favreau, ktorý spracoval do filmovej podoby aj Knihu Džunglí, či Krásku a zviera. O dabing postáv sa vo filme postarali veľmi známe mená ako napríklad Beyoncé Knowles-Carter, James Earl Jones, Seth Rogen a hlavnú postavu – Simbu – nahovoril Donald Glover.

Trailer na film vyšiel len pred týždňom, no už trhá rekordy. Ide o najúspešnejší trailer od Disneyho, čo sa týka videní v prvých 24 hodinách (224,6 milióna videní). Celkovo ide o druhý najpozeranejší trailer histórie, keď úspešnejší boli len Avengers: Infinity War.

Jedna odpoveď na “VIDEO Legendárny Leví kráľ sa vracia a vyzerá fantasticky: Pozri trailer, ktorý trhá rekordy”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií