VIDEO Ako ututlať gigantický škandál na strednej škole: Hugh Jackman sa predstavuje v skvelom filme Bad Education

Bad Education. Zdroj: HBO

#Bad Education (Zlá výchova) je film inšpirovaný skutočnými udalosťami. Prináša príbeh Franka Tassonea (Hugh Jackman) a Pam Gluckin (Allison Janney), ktorí dovedú školu na Long Islande až na vrchol popularity, a to v rámci celej krajiny. Počet prihlásených závratne rastie, areál sa rozširuje o nové a nové nehnuteľnosti.

Oblastnému školskému správcovi na Long Islande, Frankovi a jeho vernej obchodnej asistentke Pam sú dávané zásluhy za to, že sa zasadili o nebývalý ohlas verejných škôl v tejto oblasti. Vždy dokonale upravený Frank je majstrom v šírení pozitívnych správ, či už pred publikom zloženým z vedúcich predstaviteľov miestneho spoločenstva, alebo pred znepokojenými študentmi a rodičmi vo svojej kancelárii. Frank skrátka budí dojem, že mu zdanlivo nemožno nič vytknúť.

HBO na apríl vytasilo poriadnu nálož filmov a seriálov: Čaká ťa nový Tarantino či silná miniséria o jednovaječných bratoch

Kým sa odvážna reportérka školských novín (Geraldine Viswanathanová) nezačne prehrabávať finančnými výkazmi a odhaľovať spreneveru gigantických rozmerov. Frank sa však za žiadnu cenu nemieni vzdať a začne nevyberaným spôsobom zametať všetky stopy. Na povrch tak vyplávajú sprenevery, ktorých sa dvojica dopustila. Hrozí, že bude zničené všetko, čo bolo vybudované.

Frank je nútený konať a všetko udržať v utajení – to sa týka všetkého, čo je nevyhnutné. Premiéry sa dočkáme už 10. mája, a to v pohodlí domova. Uvedie ho totiž exkluzívne HBO spolu so svojou streamovacou platformou HBO GO. Sleduj trailer nižšie a samozrejme nám nezabudni dať vedieť, či dáš tomuto projektu šancu.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame