Veľkolepý septembrový Žilinský festival piva bude plný zábavy, jedla a remeselných pív

dva druhy piva

(Zdroj: Pexels/Elevate)

#Poďte na pivo! Nie však hocikam a na hocijaké. Čaká vás jedinečný Žilinský festival piva, kde si okrem ochutnávky rôznych remeselných pív užijete aj skvelý program a uvoľnenú atmosféru. Do 2 dní organizátori zmestili obľúbených hudobných interpretov aj stand up komikov.

Žilinský Festival Piva 2022 sa začína v piatok 02.09.2022  a trvať bude do soboty 03.09.2022.

Uskutoční sa na parkovisku pred Domom techniky v Žiline.

Stánky s dobrým jedlom budú striedať stánky s rôznymi aktivitami. Môžete vyskúšať jedinečné pivá z lokálnych pivovarov ako napríklad z pivovaru Revolucionár, FramborBeerokrat. To je len malý výber zo správne chladených a čapovaných dobrôt, ktoré vás priamo na mieste čakajú.

logá beerokrat a revolucionár
Remeselný pivovar Beerokrat a Revolucionár (Zdroj: Facebook/Žilinský festival piva)

Z tých teplých dobrôt môžete vyskúšať napríklad Pinzu alebo Slovenské hotdogy, ale určite si každé bruško vyberie, lahodné vône sa budú šíriť vzduchom tak ako smiech vašich spokojných detičiek. Organizátori mysleli aj na najmenších a pripravili im kopec zaujímavých aktivít. Medzi nimi aj Hangar zónu s Playstation 4 a 5. Rodičia budú mať o deti postarané aj vďaka skákacím hradom, takže budú mať dosť času vyzvať priateľov alebo náhodných zúčastnených na turnaj v stolnom futbale. O pivo, že vyhráte!

jedlo
Slovenské hotdogy (Zdroj: Facebook/Slovenské hotdogy)

Ak ste klasik, poteší vás burza platní. Ak ste skejter, poteší vás U rampa so súťažou. Ak ste športovec, môžete sa zúčastniť turnaja v streetballe. Ak ste umelec, vyblázniť sa môžete na graffiti jame. Nech už máte radi čokoľvek, na Žilinskom Festivale Piva bude všetko.

Plagát Žilinský festival piva
(Zdroj: Tlačová správa/Žilinský festival piva)

Celým festivalom vás samozrejme bude sprevádzať príjemná hudba v podaní kapiel Heľenine oči, Hudba z Marsu, Desmod, Malalata, Gleb a mnoho ďalších. Ako už zo spomínaného mála môžete počuť, organizátori zvolili rôzne žánre, aby žiadna nôžka nezostala stáť. S príchodom noci vás ešte stihnú zabaviť komici z Temných kecov.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Chystáš sa na prvý letný festival po dlhom čase? Na tieto veci by si počas prípravy rozhodne nemal zabudnúť!
plagát Gleb Žilinský festival piva
Gleb na Žilinskom festivale piva (Zdroj: Žilinský festival piva)

Určite sa máte na čo tešiť, tak neváhajte a príďte na Žilinský Festival Piva. Vstupenky nájdete v sieti Predpredaj.sk aj v každom Telekom centre.

plagát Helenine Oči Žilinský festival piva
Heľenine Oči na Žilinskom festivale piva (Zdroj: Žilinský festival piva)
Zdroj: Zdroj: Tlačová správa/Žilinský festival piva
Odporúčame