Stávkovanie trochu inak: Politika je číslo jeden, zarobiť môžete aj na Oscaroch

Oscar (zdroj: Fortuna)

V minulosti sa zvyklo stávkovať najmä na športové zápasy a podujatia. Doba sa však mení a v stávkovej kancelárii Fortuna si dnes okrem toho môžete staviť aj na politiku, rôzne odovzdávania cien, či dokonca sa zahrať na veštca.

Politika je číslo jeden

Stávky na politiku sa aj na Slovensku tešia veľkej popularite a ľudia majú záujem staviť si či už na voľbu prezidenta, alebo parlamentné voľby. Hlavný šéf bookmakerov Fortuny Michal Hanák vysvetľuje: „Politika je jednoznačný ťahúň nešportových stávok. Ak na niečo máme pevný názor, naše tvrdenie by sme mali podporiť vlastnými peniazmi.“ V Anglicku podľa neho práve stavením si džentlmeni potvrdzovali svoje politické názory. „A tak by to malo byť aj dnes. Ak všade hovorím, že budem voliť pravicu, a vo finále volím ľavičiarov, potom som mal iba prázdne reči. No ak by som na pravicu aj stavil, potom by som asi ťažko volil niekoho iného. Nepôjdem predsa proti vlastným peniazom.“ Aj preto Fortuna do kurzovej ponuky zaradila prezidentské voľby na Slovensku, ktoré sa budú konať už 16. marca. Okrem toho si však môžete v predstihu staviť aj na nového prezidenta v Česku alebo USA.

Čo sa stane na Národnom futbalovom štadióne?

Slovensko sa konečne dočkalo. V Bratislave dokončili Národný futbalový štadión a už 3. marca ho čaká veľký ligový krst vo Fortuna lige – Slovan Bratislava privíta v odvekom derby Spartak Trnava. Vy si v súvislosti s týmto „chrámom“ môžete staviť aj na iné udalosti – a to celkom bez rizika. Myslíte si napríklad, že tu v roku 2019 bude koncert The Rolling Stones či Leoša Mareša? Stavte si vo Fortune! Pokiaľ by vám tip nevyšiel, svoj vklad do 30 eur by ste ako novoregistrovaný hráč jednoducho dostali späť. No ak by tu legendárna skupina koncertovala, na vaše konto by vďaka kurzu 12 mohlo pribudnúť až 360 eur.

Oscary vedia priniesť prekvapenia

Áno, staviť si môžete aj na ceny americkej Akadémie filmových umení a vied. Tie sa budú odovzdávať 24. februára a najväčším favoritom na hlavnú trofej je čiernobiela snímka Roma. „Najlepší film, aký som minulý rok v kine videl, bol určite Bohemian Rhapsody. Pre mňa je to jasná voľba. Herec Rami Malek perfektne stvárnil Freddieho Mercuryho, a aj keď je na triumf tohto filmu vysoký kurz až 15, rozhodne si skúsim staviť,“ priznal Denis. A za taký kurz môžu navyše noví hráči dostať od Fortuny aj zaujímavý bonus k prvej stávke. Ak si vložíte na konto aspoň 10 eur a uzatvoríte tiket v minimálnej hodnote 10 eur s kurzom najmenej 2, po stavení tiketu sa vám na hráčske konto pripíše suma 20 eur.

Kto len pôjde do vesmíru…

Naozaj čítate dobre. V stávkovej kancelárii Fortuna máte na výber aj špeciálnu stávku s označením vesmír, vďaka ktorej sa môžete zahrať na veštca a predpovedať budúcnosť. „Nikdy by mi nenapadlo, že sa dá na niečo podobné staviť. Ale keď už je to v ponuke, tak som vyskúšal stávku na to, že ako prvá dopraví človeka na planétu Mars do konca roku 2022 ruská spoločnosť Roskosmos. Možné je predsa všetko a kurz 75 ma presvedčil,“ povedal Tomáš. Veríte tomu aj vy? So stávkou bez rizika od Fortuny až do výšky 30 eur sa teraz oplatí aj zariskovať. V prípade, že by tento „vesmírny tip“ vyšiel, vy by ste mohli zbohatnúť o parádnu sumu – až 2 250 eur.

Stav si s Fortunou!

Stávková kancelária Fortuna, to nie je len šport. V kurzovej ponuke nájdete aj rôzne stávky na politiku, ale aj iné netradičné podujatia a udalosti. Okrem toho všetkých nových hráčov Fortuna odmení. Pri registrácii si môžete vybrať bonus podľa vlastného uváženia – stávku bez rizika až do výšky 30 eur, bonus 20 eur k prvej stávke či vstupný bonus až do výšky 1 000 eur. Navyše môžete stávkovať z pohodlia svojho domova. Všetky štatistiky, analýzy a kurzy máte poruke vďaka skvelej mobilnej aplikácii.

Zisti viac o špeciálnych stávkach

Zdroj: PR článok
Odporúčame