Chceme vidieť ako niekto prekoná Flowdemort (NÁZOR)

Separ (zdroj: IG/separ_dms)

#Separov album Flowdemort je absolútna rapová bomba. Po prečítaní titulku možno niektorí z vás budú zmätení. Neboj sa ty nič, všetko ti poporiadku porozprávame…

Separ je TOP, Flowdemort je TOP

Nemusíš byť Separov die-hard fanúšik, aby si uznal, že jeho aktuálny album Flowdemort je absolútna špica. A ak jeho priaznivcom si, tak potom pravdepodobne tento projekt počúvaš už niekoľko týždňov od rána do večera. Na tom nie je nič zlé, je to fakt prvotriedna kvalita, čo potvrdí prakticky každý, kto má rád rap a aspoň trošíčku mu aj rozumie. Člen skupiny DMS naďalej potvrdzuje, že je na vrchole svojej kariéry, i keď úprimne máme pocit, že pomyselný peak tvorby posúva s každým ďalším projektom.

Flowdemort sa nám naozaj páči, po všetkých stránkach. Je to totiž nesmierne komplexný album. Nájdeš na ňom tracky, ktoré ťa dostanú do poriadneho varu ako napríklad „Sunset“ (chuťovečka do auta na leto), „Flow Kmeť“ (toto pozná už každý) alebo napríklad „No Signal“ so Smartom či „Pššt“. Niektoré skladby ťa nabudia, ďalšie obsahujú prvky egotripov a sú priam tvorené na to, aby na koncertoch tvorili zážitky. To ale nie je všetko.

Otvorená duša dokorán

Separ presne vie, čo tvoriť, aby zaujal, pričom je to kvalitné a má to aj výpovednú hodnotu. Na albume Flowdemort ale vo veľkej miere sledujeme jeho hĺbavú stránku. Je to projekt, ktorý ťa nielen nabudí, ale dostane sa ti do srdca, do duše. Ak si prechádzaš v živote sklamaním v láske, v práci alebo si na križovatke, respektíve nevieš, ako sa správne rozhodnúť, viaceré skladby ti môžu pomôcť. Možno ani nie urobiť potrebný krok (ale aj to), ale minimálne si vyčistiť myseľ a inšpirovať sa.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Chceš bankovky od Separa? Teraz ich u nás môžeš vyhrať!

Neskutočná skladba je „Reťaze“, to je číre 10/10 a kto tvrdí opak, klame sám seba. Obdobný vibe má aj „Nočná“ s Petrom Pannom, Saulom a Viktorom Sheenom, pričom do tejto kategórie môžeme brať aj „Zachráň moju dušu“ a „Nemám mood“. Chceme tým poukázať na to, že emočné a citové rozhranie tohto projektu je ešte výraznejšie ako v uplynulom období. Separ ide tvrdo a veci pomenuváva presne. Všetko podčiarkuje fakt, že je kráľom flowu, strieda ich, ako sa mu chce, znie to výborne a to isté môžeme napísať aj o beatoch.

Separ si na konto pripisuje ďalší úspech: Píše históriu slovenského Spotify

…kiežby ho niekto prekonal 

Prečo potom ten titulok? Nebodaj chceme, aby Separa niekto zosadil, aby ho prekonal? Ak to číta aj samotný Michael, dúfame, že chápe náš hlavný point. My mu totiž prajeme len to najlepšie a dlhodobý úspech, ktorý si právom zaslúži. Album Flowdemort je ale natoľko TOP TOPOV, že by sme úprimne chceli vidieť, ako by ho niekto tento rok minimálne vyrovnal alebo prekonal. Otázka je, či to je vôbec možné.

Znamenalo by to totiž, že by sme sa dočkali neskutočného hudobného projektu, ktorý je po všetkých stránkach prvotriedny a nemá slabé miesta. Pričom, naozaj ho môžeš počúvať v akomkoľvek rozpoložení a dostane ťa do potrebnej pohody. A keď si to pustíš ako celok, uvedomíš si, že Flowdemort je vo svojej podstate ako život samotný – veselý, sebavedomý, smutný, emotívny, bezemočný, ťažký, silný, búrlivý aj tragikomický. 

Sleduj náš Facebook

Sleduj náš Instagram

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame